50 bilietų į „Radistų“ gimtadienį laimėjo Šilutės pirmoji gimnazija

RadistaiBeveik mėnesį trukusiose „Mokyklų kovose“ dalyvavo net 462 mokyklos iš visos Lietuvos. Konkurso metu „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius ragino siųsti kuo įdomesnę mokyklos nuotrauką ir rinkti kuo daugiau paspaudimų „patinka“. Šiandien paaiškėjo, kurios mokyklos moksleiviai prieš šv. Kalėdas šėls kartu su radistais!

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad po 50 bilietų į 8-ąjį „Radistų“ gimtadienį laimėjo Druskininkų „Ryto“ ir Šilutės I-oji gimnazijos, o kalėdinį vakarėlį Jonas ir Rolandas surengs Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos mokiniams.

„Džiaugiamės, kad mokyklos pademostravo kūrybiškumą ir labai noriai dalyvavo konkurse. Įsivaizduok, konkurso puslapis buvo peržiūrėtas tiek tūkstančių kartų, kiek žmonių gyvena visame Kaune“, – DELFI pasakojo „Radistai“, prieš paskelbdami nugalėtojus. Anot radijo vilkų, vakarėlį nugalėtojams jie surengs prieš šv. Kalėdas, į mokyklą patys radistai atsiveš ir aparatūrą, ir apšvietimą, ir, kaip patys juokavo, vienas kitą. Mokyklai tereiks pasipuošti ir nusiteikti pašėlti.

Daugiau apie tai skaitykite delfi.lt straipsnyje „Radistai“ paskelbė mokyklų kovų pabaigą – paaiškėjo, kuriai mokyklai atiteko kalėdinė diskoteka“.