50 nertų kepurėlių pradžiugins mažuosius šilutiškius

KepurelesŠiandien minime Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Džiugu, kad atsiranda vis daugiau žmonių, savo šilumą dovanojančių be tėvų globos augantiems ar vargingiau gyvenantiems vaikams. Viena tokių – šilutiškė Raminta Maziliauskytė.

Gegužės gale moteris ir vėl atskubėjo į „Šilutės naujienų“ redakciją su maišu savo rankomis nertų kepurėlių.

Šiemet Ramintos nertos kepurėlės pradžiugins 50 vaikų. Į kiekvieną jų ji įnėrė savo gerumą ir šilčiausius palinkėjimus. Su savo rankdarbiais moteris į „Šilutės naujienas“ užsuka du kartus per metus – vasarą atneša kepurėles, o žiemą dar prideda ir kojinyčių.

R. Maziliauskytė 25-erius metus yra išdirbusi lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“. Anksčiau ten gyveno našlaičiai, be tėvų globos likę vaikai. Norėdama juos pradžiuginti, jiems nerdavo kepurėles.

Raminta neria jau 30 metų. Nerdama kepurėles, dydžius moteris matuoja iš akies. Mezga dažniausiai vakarais – tai pagrindinis jos laisvalaikio praleidimo būdas. Raminta juokauja, kad jeigu vieną dieną nepamezga, tai jaučiasi blogai.

R. Maziliauskytės nertas kepurėles perduosime Šilutės rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus darbuotojams, kurie jas išdalins rajono šeimynų ir nepasiturinčių šeimų vaikams.