7 priežastys važinėti riedučiais

 

rieduciai-61454088Riedučiai daugeliui, ko gero, asocijuojasi su vaikyste ir vasara, bet tai gali būti nuostabi pramoga, transporto ar net sporto priemonė kiekvienam ir beveik ištisus metus! Priežasčių įsigyti riedučius ir jais važinėti yra daugybė. Pigu.lt ekspertai šiame straipsnyje pasidalins 7-iomis iš jų.

Tai yra tiesiog smagi pramoga

Ar pastebėjote, kad visi riedutininkai atrodo laimingi? Taip yra todėl, kad tai yra puiki pramoga, kuri privers jus pasijausti jaunai, maištingai ir netgi kietai. Kai kuriems važinėjimas riedučiais gali atrodyti kaip laiko gaišimas, bet laikas, kurį sugaištate su pasimėgavimu, nėra sugaištas laikas!

Tuo pačiu tai yra ir sportas

Važinėjimas riedučiais reikalauja daugybės raumenų aktyvaus darbo. Tie patys raumenys yra naudojami ir spyriams, šokiams ar bėgimui, todėl reguliariai pasivažinėję riedučiais pastebėsite suplokštėjusį pilvą ir smarkiai sustiprėjusias kojas, padidėjusią ištvermę.

Įrodyta, kad važinėjimas riedučiais sumažina širdies ligų riziką – pasak AHA (American Heart Association), tai yra vienas iš geriausių sportų, kadangi važinėjant dirba beveik visi žmogaus kūno raumenys (tame tarpe – ir širdis).

Pagerinsite ir savo psichologinę būklę

Kaip ir kiekvienas kitas sportas, šis leidžia ganėtinai lengvai užsimiršti. Tad jeigu turėjote sunkią dieną darbe, tiesiog apsiaukite savo riedučius ir pasileiskite į kelią. Jūsų kūnas bus aktyvus, taip pat galėsite kvėpuoti grynu oru ir visa tai leis jūsų mintims šiek tiek atsigauti.

Taip pat yra žinoma, kad važinėjimas riedučiais gerina jūsų pasitikėjimą savimi. Šis sportas padeda iš mąstymo pašalinti visas abejones savimi ir savo jėgomis. Tobulinamas proto ir kūno darbas kartu, sukuriamas supratimas, kad galima peržengti save ir savo limitus. Kiekvieną dieną gerindami savo įgūdžius, smarkiai padidinsite pasitikėjimą savimi ir pagerinsite bendrą psichologinę savijautą.

Važinėjimas riedučiais yra socialinė veikla

Kaip ir kiekvienas kitas hobis, šis turi nemažai fanų ir tai automatiškai jus įtraukia į tam tikras socialines grupes. Tai reiškia, kad susirasite naujų draugų ir visada turėsite apie ką su jais kalbėti, ką su jais veikti. Taip pat pasivažinėjimas riedučiais gali būti puiki veikla pasimatymui!

Galėsite pamiršti įprastas transporto priemones

Pastaruoju metu žmonės vis dažniau ieško alternatyvos savo automobiliui ar viešajam transportui ir riedučiai galimai yra pati patogiausia, nors tikrai ne populiariausia alternatyva. Visų pirma, jie suteiks jums didelį greičio pranašumą, ypač važiuojant nuo kalno. Tiesa, prieš pamirštant savo įprastas transporto priemones, visų pirma siūlome išmokti gerai stabdyti, nes kitu atveju galite pasidaryti rimtų nemalonumų.

Na, o už kitas populiarias alternatyvias transporto priemones (dviračiai, paspirtukai, riedlentės) riedučiai yra daug pranašesni dėl savo dydžio. Ar galite savo dviratį arba paspirtuką įsimesti tiesiog į kuprinę? Būtent!

Šia pramoga galite mėgautis bet kada

Tai nėra žvejyba ar kalnų kopinėjimas, riedučiais mėgautis galite beveik bet kur ir bet kada. Juos apsiauti užtrunka vos kelias minutes, todėl išlįsti pasivažinėti lauke galite vos kelioms minutėms, bet tuo pačiu šiuo sportu galite mėgautis net ir kelias valandas! Taip pat jums visiškai nesvarbu, diena ar naktis, šilta ar šalta – tiesiog tokiu atveju reikia pasirūpinti tinkama apranga, apsaugomis ir atšvaitais.

Greičiausiai jau turite bent vieną porą
Beveik kiekvienas savo namuose turi bent vieną seną riedučių porą. Na, o jeigu netyčia nutiko taip, kad jų neturite, nesijaudinkite! Jų kaina nėra labai aukšta, be to itin greitai galite užsisakyti riedučius internetu, iš Pigu.lt elektroninės parduotuvės!