90-mečio proga pasveikintas gardamiškis Klemensas Nausėda

senolisŠilutės rajono savivaldybės administracijos ir Gardamo seniūnijos atstovai sausio 22 d. apsilankė Gardamo seniūnijoje gyvenančio Klemenso Nausėdos namuose. Čia senjorą pasveikino su 90-uoju jubiliejumi. Jubiliatas neslėpė jaudulio, sulaukęs gausaus būrio sveikintojų.

Susirinkusiems jubiliatas papasakojo savo gyvenimo istoriją. Užaugo jis netoli savo dabartinių namų Rimženčių kaime. Šeima jų buvusi labai gausi – tėvai susilaukė net 11 vaikų. Deja, laikmetis buvo negailestingas. Užaugo iš jų tik septyniese. „Nors nebuvo lengva, tačiau tėvai visada dirbo ir labai stengėsi. Todėl dabar aš, nepaisant visko, prisimenu linksmą vaikystę“, – kalbėjo Klemensas. Rimženčių pradinėje mokykloje jis baigė 4 skyrius. Dar paaugliu būdamas pradėjo, dirbti, teko jam tarnauti ir armijoje. Ketverius metus statė namus Maskvoje, o po armijos dar išvažiavo kasti anglių į Donbasą.

Lietuvoje didžiąją savo gyvenimo dalį praleido dirbdamas Jonaičių tarybiniame ūkyje, darbavosi miškų ūkyje.

Pasidomėjome, kokių Klemensas pomėgių turėjo. Pasirodo, jubiliatas aktyviai domėjosi sveika gyvensena, maisto derinimu, daug bėgiodavo. Taip pat jis buvo medžiotojas, o vietiniai jį prisimena kaip puikų bažnyčios choristą, giedorių.

Dabar, anot Klemenso, jis gyvena dėl savęs ir džiaugiasi vaikų bei anūkų dėmesiu. Sūnūs Arūnas ir Linas labai rūpinasi tėvu, o 5 anūkai ir du proanūkiai praskaidrina senjoro kasdienybę.