95-erių sulaukęs A. Lukošius šmaikštavo, kad jau nebesensta

 

95 metis_2Didelė šventė kovo 6-ąją buvo šilutiškio Albino Lukošiaus, o kartu ir rajone gerai žinomo choro „Pamario aidas“ gretose – šio kolektyvo narys A. Lukošius šventė 95-ąjį jubiliejų.

Gausaus sveikintojų būrio gimtadienio dieną sulaukęs A. Lukošius pasakojo, jog gimė gausioje Gardamo seniūnijos Juškaičių kaime gyvenusioje šeimoje – buvo antrasis iš 11-os vaikų būrio. Tačiau didžiąją gyvenimo dalį jis nugyveno Šilutėje, ir buvo šiame krašte žinoma asmenybė. A. Lukošius daug metų bendradarbiavo vietinėje spaudoje, fotografavo ir filmavo, rašė atsiminimus.

Kartu su žmona jubiliatas užaugino keturias dukras. Šiandien Ramutė gyvena Rusijoje, Nijolė ir Birutė – Jungtinėje Karalystėje, o tėčio dienas skaidrina pas jį sugrįžusi Aldona. Dukros taip pat skyrė tėčiui šilčiausius linkėjimus ir gėles.

Didelė ilgaamžio laisvalaikio dalis buvo skirta dainai – jis daug metų dainavo chore „Pamario aidas“. Tad šio kolektyvo nariai irgi susirinko pasveikinti savo kolegą, ir skyrė jam ne tik gražius žodžius, bet ir dainą, primenančią visą ilgą gyvenimą – nuo kūdikystės iki garbios šiandienos. „Dirbot, mylėjot, dainavot ir tris kadencijas pragyvenot. Stiprios sveikatos ir daug šviesių akimirkų“, – linkėjo ilgametis šio kolektyvo vadovas Vytautas Jovaiša.

Pasveikinti jubiliatą atvyko ir meras Vytautas Laurinaitis bei Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnijos atstovai, suvažiavo būrelis giminaičių.

Pats smagiai nusiteikęs jubiliatas sveikintojams sakė, kad jo giminėje buvę nemažai ilgaamžių, o jis pats pastaruoju metu jau ir nebesenstantis, nes, esą, nebėra kur.