95-metis A. Misevičius: „Širdyje esu jaunas“

90 metis_miseviciusŠilutės rajono savivaldybės vadovai, Žemaičių Naumiesčio seniūnijos atstovai rugpjūčio 22-ąją užsuko į naumiestiškio Albino Misevičiaus namus. Ilgaamžis šventė neeilinį – 95-erių metų jubiliejų.

„Be dviejų nulių – niekaip“, – priėmęs svečių sveikinimus, juokavo senolis. Tai ir jo ilgaamžiškumo paslaptis – noras sulaukti šimto metų.

Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis sakė, kad tokia gausi svečių delegacija atvažiavo pasidžiaugti Albino metais, juk ne kiekvienas gali būti toks išskirtinis – sulaukti 95 metų. Rajone tokių ilgaamžių nedaug. Meras, kaip ir Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis bei jo pavaduotoja Dalia Rudienė ilgaamžiui linkėjo sveikatos, artimųjų dėmesio, jų meilės ir susitikti per 100-ąjį jubiliejų. Su gražiu gimtadieniu ilgaamžį sveikino ir Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vedėja Audra Barauskienė.

„Linkime stiprios sveikatos ir gražių metų, nes visi kiti turtai sukaupti, pinigai uždirbti, vaikai užauginti“, – A. Misevičių pasveikino ir Žemaičių Naumiesčio seniūnas Virginijus Stasiulis bei seniūnijos socialinio darbo organizatorė Alma Pupšienė.

Ilgaamžis neslėpė džiaugsmo ir jautėsi pagerbtas, sulaukęs tokio valdžios atstovų dėmesio.

A. Misevičius kilęs iš bajoriškos giminės, tai liudija ant sienos kabantis herbas. Visgi jo vaikystė, kaip ir daugelio to meto vaikų, nebuvo lengva. Albinas gimė Vainuto seniūnijos Kivylių kaime, baigė pradinę mokyklą, turėjo brolį ir seserį. Kadangi jo tėtis mirė jaunas, teko sužinoti, kaip visus ūkio darbus nudirbti.

„Visko gyvenime buvo, ir gero, ir blogo. Dalyvavau ir kare, bet kai mus nuvežė į frontą, karas baigėsi“, – savo gyvenimą prisiminė senolis.

Su žmona Ona Albinas sulaukė 4 vaikų, 9 anūkų, 10 proanūkių. Šiandien juo, kaip ir ilgaamže žmona rūpinasi ir jų dienas nušviečia dukra Saulė.

A. Misevičius atviravo, kad nors šimtasis gimtadienis ir netoli, širdyje jis visai nesijaučia senas.