Šilutės stadione varžėsi mokyklų lengvaatlečiai

vilkyciai lengvoji Bagdonaite  II vieta 1000m bgimeŠilutės stadione vyko Lietuvos olimpinio festivalio rajono mokyklų atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos.

Merginų komandinėje įskaitoje nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija – 115 taškų, II vietą iškovojo Žemaičių Naumiesčio gimnazija – 108 tšk., III vietą – Pamario pagrindinė mokykla – 103 tšk.

Vaikinų komandinėje įskaitoje irgi stipriausi buvo švėkšniškiai – 120 tšk., II vietoje – Šilutės Vydūno gimnazija – 104 tšk., III vietoje – M.Jankaus pagr. mokyklos vaikinai – 101 tšk.

Individualiai atskirose rungtyse nugalėtojais tapo: 100 m bėgime – P.Gedvilaitė (Pamario pagrindinė mokykla – 13,7 s) ir A.Barzdys (Vydūno gimnazija – 11,7 s); 400 m bėgime – A.Noreikaitė (Rusnė, 1.04,9 s) ir švėkšniškis devintokas E.Valius, pasiekęs labai gerą asmeninį rekordą – 52,3 s; 800 m greičiausiai bėgo vainutiškė A.Burzdžiūtė (2.35,9 s) ir švėkšniškis D.Būdvytis (2.18,0 s).

Į tolį toliausiai šoko L.Miklovytė iš Žemaičių Naumiesčio (4,52 m) ir švėkšniškis T.Viskintas (6,24 m).

Šuolio į aukštį rungtyje stipriausi buvo švėkšniškiai T.Blaževičiūtė (1,45 m) ir V.Jurkaitis (1,80 m). Rutulį toliausiai nustūmė J.Milevičiūtė (M.Jankaus mokykla – 9,99 m) ir vydūnietis M.Jančauskas (12,05 m).

Estafetiniame bėgime nugalėjo Švėkšnos mergaitės ir Vydūno berniukai.