Šilutiškiams fortūna nebuvo palanki

Ledo ritulysPo ilgesnės pertraukos prasidėjo Vakarų ledo ritulio mėgėjų lygos „Žemaitijos ledas“ pirmenybių II rato dvikovos.
„Šilutė“ po dramatiškos kovos 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, po baudinių – 0:1) nusileido lyderiams – Klaipėdos „Kirai 2“ komandai bei 5:3 (0:2, 4:1, 1:0) – Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkams.

Klaipėdiečiai nugalėjo tik po baudinių

„Žemaitijos ledo“ II rato pirmose rungtynėse „Šilutė“ (10 taškų, III vieta) susitiko su Klaipėdos „Kirais 2“ (14 taškų, I vieta), kurie buvo sustiprinti penkiais žaidėjais iš pirmosios komandos (to nedraudžia varžybų nuostatai).

Abi komandos jau rungtynių pradžioje rezgė ataką po atakos, tačiau per 2 kėlinius įvarčių nepasiekė. Tik trečio kėlinio pradžioje, po puikios greitos atakos, rezultatyviausias „Šilutės“ komandos žaidėjas A.Krompalcas išvedė komandą į priekį 1:0.
Kitoje šilutiškių atakoje realios progos įvarčiui pasiekti neišnaudojo T.Semaška.  Varžovai buvo priblokšti ir sukaupę visas jėgas bandė pavyti šilutiškius. Tik iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms, aikštės šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti 1:1.

Netikėtą akibrokštą likus iki rungtynių pabaigos 5 sekundėms pateikė mūsų puolėjas A.Krompalcas: išbėgo vienas prieš varžovų vartininką. Tačiau „Kirų 2“ žaidėjas pasivijo šilutiškį ir grubiai lazda trenkė per kojas. Visi sustingo laukdami baudinio, tačiau teisėjai nesiryžo paskutinėmis mačo sekundėmis jį skirti. Tai sukėlė didžiulį „Šilutės“ komandos nepasitenkinimą.

Beje, po rungtynių ir varžovai pripažino, kad reikėjo skirti baudinį.

Kadangi rungtynės baigėsi lygiosiomis, buvo paskirta baudinių serija, kuri sėkmingiau baigėsi klaipėdiečiams. Galutinis rungtynių rezultatas  – 1:2 „Kirų 2“ naudai.

Įgyto pranašumo neišlaikė

Mažeikių „Smūgio“ ir „Šilutės“ komandos iki šiol buvo sužaidusios po šešerias rungtynes, surinkusios po 10 taškų ir dalijosi 3-4 vietas turnyrinėje lentelėje. Todėl šios rungtynės abiem komandoms buvo labai svarbios kovojant dėl prizinių vietų pirmenybėse.

Šilutiškiai į Mažeikius vyko su nemažu jauduliu, nes nedidelėje Mažeikių ledo arenoje leidžiama žaisti tik keturiems žaidėjams ir vartininkui.

Rungtynių pradžioje pamariečių kovingas nusiteikimas davė vaisius – I kėlinys laimėtas 0:2. Pasižymėjo S.Kervys ir komandos vadovas S.Česnulis.

Aikštės šeimininkai nenuleido rankų, atsitokėję pradėjo žaisti jiems priimtiną mažai arenai būdingą ledo ritulį. II kėlinį jie laimėjo dideliu skirtumu – 4:1. Vienintelį atsakomąjį įvartį pelnė šilutiškis A.Jončas.

III kėlinyje mažeikiečiai pasiekė dar vieną įvartį, o šilutiškiai – nė vieno. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 5:3.

Kitas rungtynes „Šilutė“ žais vasario 11 d., šeštadienį, su Gargždų „Ledžingos“ senjorais (14 taškų, II vieta).