Ingridą ir jos tėtį nuvylė apsilankymas Šilutės ligoninėje, moteris kaltina medikus abejingumu. Tačiau ir medikai turi savo tiesą, nes jie – ne visagaliai, ir jei sugenda įranga, plika akimi ligos jie nenustatys.
Visą straipsnį skaitykite spalio 2 d. „Šilutės naujienų” numeryje.






Rašyti atsakymą