Trys krašto mokyklos turės naujus vadovus

Kitus mokslo metus net trys savivaldybės mokyklos turėtų pradėti vadovaujant jau naujiems direktoriams.

Šiemet paskutinius mokslo metus krašto mokykloms vadovavo trys ilgamečiai vadovai: Šilutės pirmosios gimnazijos direktorė Laima Spirgienė, M. Jankaus pagrindinės mokyklos direktorius Audrius Astasevičius ir Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė. Jie palieka pareigas.

Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė sakė, kad V. Šimelionienė mokyklai vadovavo 25 metus, L. Spirgienė 27, o A. Astasevičius 36 metus.

Rajono tarybos politikus D. Butvydienė informavo, kad šiuo metu Savivaldybėje yra paskelbti konkursai užimti šias darbo vietas. Prašymai vadovauti Pirmajai gimnazijai ir M. Jankaus pagrindinei mokyklai priimami iki birželio 13 d., o iki liepos 13-osios teikti prašymus gali tie, kas norėtų vadovauti Juknaičių pagrindinei mokyklai.