Rungtynės vyko Alytaus Dainavos progimnazijos stadione. Pirmasis įvartis 48-ąją minutę, aikštės šeimininkus į priekį išvedė Nikita Savchuk 1:0.
51-ąją minutę „Šilutės“ žaidėjas Žilvinas Česnulis realizavo 11 m baudinį ir išlygino rezultatą – 1:1. 65 min. į savo vartus kamuolį adresavo Matas Makevičius. Taip „Dainava“ pati sau pasirašė nuosprendį ir „Šilutei“ padovanojo 3 taškus.
69 min. alytiškis Lukas Šiaudvytis neįmušė 11 m baudinio. Šilutiškiai užsidirbo 3 geltonas korteles.
Kitas rungtynes FK „Šilutė“ žais namuose birželio 19 d., 19 val., su FK „Sirijus“ (Klaipėda).






Rašyti atsakymą