Jaunimas susitiko su darbdaviais

Savivaldybėje vyko Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programos dalyvių bei darbdavių susitikimas.

Renginio metu jaunuosius darbuotojus ir programoje dalyvaujančius darbdavius pasveikino Savivaldybės vadovai, pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programa siekiama didinti jaunimo užimtumą vasarą, skatinti jaunus žmones įgyti praktinių darbo įgūdžių, pažinti darbo rinką ir ugdyti atsakomybę.

Programa skirta 14–19 m. jaunuoliams, deklaravusiems gyvenamąją vietą Šilutės savivaldybėje. Jos įgyvendinimo laikotarpis – liepa ir rugpjūtis.

Šiemet Savivaldybės iš dalies finansuojamoje programoje dalyvauja 50 jaunų šilutiškių. Vasarą jie dirbs įvairiose rajono įmonėse, įstaigose ir organizacijose, kur įgis patirties, sustiprins profesines ir socialines kompetencijas.

Šilutės r. savivaldybė dėkoja programoje dalyvaujantiems darbdaviams už iniciatyvumą ir indėlį ugdant jaunąją kartą.

Savivaldybės inf.