A.Pukelio vedama „Šilutė“ namuose įveikė „Lietkabelį – 2“

krepsinis nkl mODESTAS zaunieriunasSavaitgalį Petro Joniko ir Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Namuose „Šilutei“ pavyko įveikti „Lietkabelio 2“ krepšininkus, išvykoje nepavyko iki galo pasipriešinti „Ežeryno – Kario“ komandai ir teko pripažinti varžovų pranašumą

Panevėžiečius pranoko 9 taškais

Šeštadienį, kovo 5 dieną, „Šilutė“ namuose sulaukė svečių iš Panevėžio. Po pirmųjų sužaistų 10 minučių komandas skyrė 4 taškai (20:16), pirmavo mūsiškiai. Antrasis kėlinys abiems klubams buvo labai nerezultatyvus: Šilutės krepšininkai įmetė 7 taškus, o varžovai – 8. Bendroje įskaitoje šilutiškiai pirmavo 27:24.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje toliau virė aistros. „Šilutės“ žaidėjui Aurelijui Pukeliui (nr. 24) tądien turbūt ne vienas žaidėjas pavydėjo taiklumo. Per 31 minutę Aurelijus pelnė 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius. Turbūt ir būtų rinkęs taškus, bet jį sustabdė 5 asmeninės pražangos – Aurelijui teko sėstis ant atsarginių žaidėjų suolelio.
Bet ir trečiąjį, ir ketvirtąjį kėlinius „Šilutė“ laimėjo (22:20, 16:12) ir šventė pergalę 65:56.

„Šilutės“ komandai Jordanas Hesteris pelnė 13 taškų, Darius Kibildis ir Modestas Žaunieriūnas – po 9.

Išvykoje – kitoks scenarijuskrepsinis nkl Pukelis f

Kitą dieną „Šilutė“ išvyko į Molėtus, kur susirėmė su „Ežerūno – Kario“ krepšininkais. Pirmajame kėlinyje taškus į varžovų krepšį sėkmingiau rinko mūsiškiai. Po pirmojo kėlinio mūsų sąskaitoje buvo 20, o varžovų – 15 taškų.

Antrasis kėlinys sėkmingesnis buvo molėtiškiams 26:18, o trečiajame vėl vadžias perėmė „Šilutės“ krepšininkai – jam pasibaigus švieslentė rodė 60:65 mūsiškių naudai.

Ketvirtas kėlinys gal irgi būtų pasibaigęs pergalingai, jeigu ne „Šilutės“ aukštaūgis Aurelijus Pukelis, kuris vėl surinko penkias pražangas ir paliko komandą. Tuo pasinaudoję varžovai pradėjo rinkti taškus iš po krepšio ir išsiveržė į priekį.

Tad skaudu, bet finalinė sirena parodė, kad „Šilutę“ „Ežerynas – Karys“ nukovė rezultatu 91:86.

Išvykoje vėl rezultatyviausias buvo Aurelijus Pukelis, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Edvinas Alunderis komandai pridėjo 20 taškų, Ulysses Thomas III – 16, Jordanas Hesteris – 10.

Artimiausios „Šilutės“ rungtynės vyks namuose kovo 11 dieną su Klaipėdos komanda „ Nafta – Uni – Akvaservis“, o kitą dieną „Šilutė“ vyks į Jonavą, kur susitiks su „Petrochema – Dextera“.