A.Rauluševičiaus dešimtmečiai auklėtiniai – čempionai!

001Žemaitijos krepšinio moksleivių lygos 2008 metų B diviziono čempionato baigiamosios kovos buvo surengtos Šilutėje. Čia dėl čempiono titulo susikovė Mažeikių ir Šilutės sporto mokyklų krepšininkai. Parodę charakterį ir kovingumą čempionų taurę į viršų kėlė šilutiškiai.

Pirmadienį, Šilutėje įvyko gražus moksleivių krepšinio renginys. Buvo žaidžiamos Žemaitijos krepšinio moksleivių lygos 2008 metų B diviziono čempionato finalinio ketverto varžybos. Dėl trečios vietos rungėsi Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos-II ir Rietavo KK „Rietavo liūtas“ komandos.

Šios rungtynės vyko įnirtingoje kovoje, rezultatas keitėsi vienos ir kitos komandos naudai. Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmė Rietavo moksleiviai ir nugalėjo rezultatu 48:43. Pertraukoje iki varžybų dėl I vietos buvo surengtas snaiperių konkursas. Jį laimėjo rietaviškis Vykintas Zakarauskas, finale pataikęs 7 tritaškius metimus. Jis vienu taikliu metimu aplenkė šilutiškį Vitoldą Gavėnią (6 tritaškiai metimai).

Po snaiperio ir III vietos laimėtojų komandos apdovanojimų ceremonijos, į aikštėlę išbėgo Mažeikių sporto mokyklos ir Šilutės sporto mokyklos jaunieji krepšininkai. Šilutės mokinukus treniruoja nusipelnęs Pamario krašto krepšiniui treneris Alius Rauluševičius. Šilutiškiai varžybas pradėjo spurtu ir pirmąjį kėlinuką laimėjo 22:14. Antrąjame kėlinuke Mažeikių jaunieji krepšininkai mėgino atsitiesti ir perimti varžybų kontrolę į savo rankas, tačiau A.Rauluševičius, matydamas kaip priešininkai mažina rezultatą, atliko svarbius žaidėjų keitimus ir po dviejų kėlinukų pirmavo šeimininkai 34:31.

Antroje varžybų pusėje Šilutės sporto mokyklos dešimtmečiai dar labiau susikoncentravo, gerai gynėsi, todėl jų varžovams sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Pastarieji per trečiajį kėlinuką įmetė 14 taškų, o ketvirtąjame viso labo tik 7. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai gerai kovėsi ir po varžovų krepšiu, atkovodomi kamuolius po nesėkmingų metimų, susiteikdami sau antruosius šansus.

Nuaidėjus teisėjų finaliniam švilpukui rezultatas švieslentėje buvo 64:52 Šilutės sporto mokyklos naudai. Čempionai buvo apdovanoti taure ir medaliais. Geriausias sezono žaidėjo prizas įteiktas V.Gavėniai. Visoms finalinio ketverto komandoms buvo įteikti žaidynių rėmėjo UAB „Pamario kepykla“ saldūs prizai – šakočiai.