A.Taraškevičius, ringe įveikęs keturis varžovus, tapo čempionu

boksas f 1Bokso treneris Vincas Murauskas kelis savo auklėtinius lydėjo į Panevėžyje vykusias Lietuvos moksleivių pirmenybėse, kur buvo suvažiavę visų miestų, kurie tik kultivuoja boksą, sportininkai – apie 180 dalyvių. Ji rungėsi 13-oje svorio kategorijų.

Šilutės sporto mokyklai atstovavo 5 boksininkai ir du iš jų parsivežė medalius.

Arnoldas Taraškevičius kovojo 75 kg svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje jis susitiko su vilniečiu ir laimėjo aiškia persvara.

Antras Arnoldo susitikimas buvo su kėdainiečiu T.Jarmala. Kova baigėsi 12:4 mūsiškio naudai. Trečiąkart į ringą įlipęs Arnoldas susitiko su kauniečiu A.Golubevu ir trečiajamem raunde aiškia persvara jį nugalėjo. Patekęs į finalą, A.Taraškevičius, teisėjų sprendimu, 12:6 įveikė E.Dapšauską iš Palangos ir tapo čempionu.

Tomas Olberkis svorio kategorijoje +80 kg nusileido D.Šernui ir pasipuošė bronzos medaliu.