Abiturientai keliavo į Las Vegasą

 

pirmoji gimnazija100Vasario 15-ąją Šilutės pirmosios gimnazijos trečių klasių gimnazistai sukūrė šventę abiturientams. Šia švente dvyliktokams primenama, jog iki egzaminų pradžios liko šimtas dienų. Šiais metais mūsų abiturientai keliavo į Las Vegasą. Ryte juos pasitiko stiuardesės ir įteikė kelionės bilietus.

Nuskambėjus skambučiui į pirmąją pamoką, lėktuvas pakilo ir iškeliavo į pramogų miestą. Kad kelionė keleiviams neprailgtų, jie atliko įvairias užduotis. Lėktuvas stojo tarpinėse stotelėse: Vokietijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje. Vokietijoje keleivius sveikino praėjusių metų tarptautinių mainų programos dalyviai, Prancūzijoje skrydžio dalyviai aplankė žinomiausias vietas, be to, jiems teko pavaizduoti tai, kas jiems pirmiausia šauna į galvą pagalvojus apie šią šalį. Paskutinėje stotelėje, Ispanijoje, keleiviams reikėjo prisiminti salsos šokio žingsnelius.

Skrendant pro Atlanto vandenyną, keliautojai dalyvavo protmūšyje, kad pasitikrintų žinias prieš egzaminus. Vakare, pasiekus lauktąjį tikslą – Las Vegasą, prasidėjo linksmybės. Prie įėjimo į pramogų miestą, abiturientus sutiko apsauga, kuri tikrino dalyvių bilietus. Salėje, kur vyko linksmybės, abiturientai juokėsi ir stebėjo vieni kitų sukurtus vaizdo reportažus apie tai, kokius prisiminimus jiems paliko mokykla.

Patys dainavo bei šoko, taip pat džiaugėsi trečiokų pasirodymais. Renginyje dalyvavo ir Lady Gaga, ir Elvis Preslis. Viso renginio metu gaudė džiaugsmo ir juoko šūksniai. Linksmybėms pasibaigus, vyko abiturientų šokių vakaras. Kelionė pavyko!