Advento popietė Bikavėnuose

bikavenu adventasPirmą advento savaitę Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriuje susirinko visi, kas norėjo pasidalinti malda, geru žodžiu, gerais darbais.

Popietė prie adventinio vainiko ir degančių žvakučių prasidėjo giesme „Tyli naktis“, giedojo ir tėveliai, ir mokiniai, pianinu pritarė G.Dirgėlienė.

Bikavėnų bibliotekininkė Daiva Puidokienė perskaitė Akselio Miuntės žodžius, kurie skatina susimąstyti apie gyvenimiškas vertybes. Šiuo ypatingu metų laikotarpiu, kai į širdis skverbiasi laukimo ir ramybės dvasia, pamąstykime: gal žmogui reikia visai nedaug materialinių vertybių, gal svarbiau dvasinis pasitenkinimas?..

Jau ketvirti metai Lietuvoje vyksta renginiai „Knygų Kalėdos“, kurių metu yra kviečiama pasidalinti gerumu, praturtinti bibliotekas naujomis knygomis. Bikavėnų bibliotekai akcijų metu taip pat padovanojama naujų knygų. Bibliotekininkė D.Puidokienė nuoširdžiai padėkojo Viktorijai Fedotovaitei už kalėdinę dovaną bibliotekai.

Tikybos mokytoja Danguolė Grigalienė kalbėjo apie gražias tradicijas ir papročius atėjusius iš kartos į kartą, Jovitos Košinskės paruošti mokiniai deklamavo eilėraščius apie gražiausias metų šventes. Mokytoja Valentina Jasaitienė palinkėjo tėveliams ir vaikams, kad deganti advento žvakelė įžiebtų širdyse gerumą ir meilę, nes tik mylėdami vienas kitą galime kurti gerus darbus.