Aerobikos fiesta „Pavasario žiedai“ džiugino 9-ąjį kartą

DSCF4442Ketvirtadienį vos įžengus į Kultūros ir pramogų centrą girdėjosi muzika, o salėje žiūrovus prikaustė šokio ritmu viena po kitos pasirodančios mokyklų aerobikos komandos.

Tądien vyko jau devintoji rajono moksleivių aerobikos fiesta „Pavasario žiedai“, kurią rengia Traksėdžių pagrindinė mokykla ir jos kūno kultūros mokytoja Snaigė Svipaitė.

DSCF4419Aerobikos fiestoje dalyvavo 10 šokių kolektyvų. Džiugu, kad ne tik Šilutės atstovai, bet ir svečiai iš kaimyninių rajonų.

Scenoje pirmos pasirodė Traksėdžių pagrindinės mokyklos šokėjos, treniruojamos S.Svipaitės. Jos sušoko „Masinį pratimą“, kurį 2007 m. šoko Palangoje vykusiame renginyje „Sportas visiems“.

Iškart po šio pasirodymo senoje pasirodė Vilkyčių pagrindinės mokyklos pirmoji komanda, vadovė Dalia Genčiuvienė. Merginų šokis buvo gražus. Nors ir matėsi jaudulys, bet vėliau jis išnyko, nes salėje joms palaikymo netrūko.

Konkursą tęsė Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės mokyklos I komanda (vadovė Viktorija Motine), Kintų I komanda (vadovė Asta Gužauskienė). Šauniai ir artistiškai pasirodė rusniškės, vadovaujamos Dalios Kubilienės, kurių linksmas šokis irgi sulaukė nemažai ovacijų. Klaipėdos r. Dituvos pagrindinės mokyklos šokėjos, kurias irgi paruošė D.Genčiuvienė, scenoje atrodė itin skoningai, o ir šokis buvo tikrai gražus, vertas aplodismentų.

Kad ir kiek plojimų sulaukė šios komandos, lygių nebuvo Šilutės Vydūno gimnazistėms (vadovė A.Gužauskienė). Šioms žavioms šokančioms merginoms ovacijų ir palaikymo netrūko, o pirmoje eilėje sėdintys vaikinai net atsistoję plojo bei skandavo „Vydūnas“.

Kai kurios mokyklos turėjo ir po antrą komandą: Agluonėnų, Kintų ir Vilkyčių. Jų pasirodymai taip pat buvo pastebėti bei nominuoti.

Koks konkursas be komisijos: komandas vertino choreografė Alina Urbonienė, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, Traksėdžių pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Morkevičienė, Traksėdžių bendruomenės pirmininkė Eglė Paulauskienė.

Kol po pusantros valandos trukusių pasirodymų komisija tarėsi, kas kokios nominacijos nusipelnė, žiūrovus savo pasirodymais džiugino Šilutės šokių klubo „Žvaigždūnė“ šokėjos.

Linksmiausios komandos titulas skirtas Vilkyčių I komandai, darniausia pripažinta Agluonėnų, artistiškiausia – Rusnės, moderniausia – Dituvos, išradingiausia – Agluonėnų II, sportiškiausia – Vilkyčių II, elegantiškiausia – Traksėdžių, masiškiausia – Kintų II komandos.

Žiūrovų simpatijų nominaciją pelnė Šilutės Vydūno gimnazistės, o seniūno taurė įteikta Kintų vidurinės mokyklos I komandai.
Renginio organizatorei, aerobikos trenerei Snaigei Svipaiei padėkos žodžių negailėjo ne tik jos auklėtinės, bet ir Traksėdžių pagrindinės mokyklos direktorė B.Morkevičienė.

Pati organizatorė irgi dėkinga daugeliui padėjėjų. Ypač renginio vedėjai Valerijai Daukantienei, kurią pasirinko todėl, kad jau ne kartą pastebėjo jos sugebėjimą bendrauti su publika.

Pasak S.Svipaitės, šiemet žiūrovų buvo kiek mažiau nei pernai. Turbūt dėl to, kad renginys vyko ketvirtadienį, o ne penktadienį. Bet jis praėjo šauniai, vaikai patenkinti, o tai svarbiausia.

Apdovanoti visus dalyvius – irgi naujovė, kad nė vienas kolektyvas nebūtų nuskriaustas. Juk merginos šoka savo malonumui, tad ir įvertintos, organizatorės nuomone, turėtų būti visos. Tada ir ateityje bus daugiau motyvacijos,  šokėjos su nekantrumu lauks kitos fiestos.