Aiškėja konkurso į Šilutės ligoninės vadovo pareigas nugalėtojas

Baigėsi konkursas eiti Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigas. Jame dalyvavo du pretendentai, o konkurso laimėtojo biografiją dar savaitę ar dvi tikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Konkurse eiti ligoninės vadovo pareigas varžėsi du pretendentai. Meras Vytautas Laurinaitis vakar „Šilutės naujienoms“ sakė, kad vakar ryte vyko pokalbis su į antrąjį turą išėjusiu kandidatu. „Pokalbis praėjo sklandžiai. Dabar kandidato biografiją tikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba. Tikiuosi, kad ji priekaištų neturės ir po savaitės ar dviejų jau turėsime naują ligoninės vadovą“, – sakė meras.

Laikinai ligoninės vadovo pareigas einantis Chirurgijos skyriaus vedėjas Algis Starkus klausiamas patvirtino Šilutėje sklandančius gandus, kad tai jis yra konkurso abiejų etapų laimėtojas. „Bet džiaugtis dar ankstoka, kol nėra STT pažymos. Pakalbėkime, kai toji pažyma bus gauta“, – siūlė gydytojas.

Priminsime, kad gydytojas A. Starkus konkurse į Šilutės ligoninės vadovo vietą dalyvavo ir prieš porą metų, kuomet laimėtoju buvo pasirinktas Viktoras Šileikis. O atleidus V. Šileikį jo paprašyta laikinai vadovauti mūsų miesto ligoninei.