Aiškėja žaidimo „Europrotai” lyderiai

Įpusėjus kovai. / Organizatorių nuotr.Kovo 28 d. jau trečią kartą į F.Bajoraičio viešąją biblioteką rinkosi „Europrotų” turnyro dalyviai. Dalyvavo devynios komandos, nors užsiregistravusių yra 11 komandų.

Kaip ir praėjusiuose žaidimuose, vyko penki turai, sudaryti iš dešimties klausimų apie Europą. Pirmasis turas buvo sudarytas iš įvairių klausimų, jame geriausiai sekėsi komandai „Zigzagas”, antrajame ture reikėjo istorijos žinių, o jų daugiausiai turėjo „Šilutės galvočiukai”.

Trečiajame ture meno žinovių vardą pelnė „Draugelės”, jos ketvirtajame ture geriausiai sprendė ir vaizdinius klausimus. Paskutiniame ture komandos turėjo atsakyti į klausimus iš muzikos srities, ir šį kartą pirmavo „Draugelės”, neblogomis žiniomis apie muzikos grupes ir atlikėjus pasižymėjusios ir buvusiuose turnyruose.

Susumavus rezultatus lyderiais tapo daugiausia – 28 taškus surinkusi Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazisčių komanda „Draugelės” (Gabija Ežerinskytė, Justina Kirvelevičiūtė, Viktorija Chockevičiūtė, Eglė Martinkutė, Karolina Kaminskaitė, Gabija Tamašauskaitė). II vietos laimėtojais paskelbta komanda „Eurowin”, III vietą užėmė „Zigzagas”. Paguodos prizai atiteko ir kitoms komandoms.

Naujoji turnyro komanda "Ereliai". / Organizatorių nuotr.Sandros Jablonskienės nuotr.

Bendroje įskaitoje daugiausia taškų turi ir kol kas pirmauja „Zigzagas”, II vietoje yra „Draugelės”, III vieta atitenka „Eurowin”.

Kiti „Europrotų” turnyrai vyks balandžio 4 ir 18 dienomis 17.00 val. F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.