Akcija „Vaikų vaišės žvėreliams”

vaiku vaises zvereliamsŠilutės lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“ auklėtiniai ir jų priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Gvildienė bei Žibutė Šaulienė paskelbė akciją „Vaikų vaišės žvėreliams“. Visą savaitę vaikai nešė daržoves, vaisius, kruopas, šieną ir kt.

Šią gražią idėją pasiūlė lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Donė Normantienė kartu su Šilutės miškų urėdijos miškininkais.

Praėjusią savaitę lopšelio-darželio „Raudonkepuraitės“ auklėtojos ir 20 mažųjų miško draugų su pilnais maišais maisto pajudėjo link Kintų.

Kintų girininkijos miške, urėdijos darbuotojai Romas Gečas ir Loreta Skirbutienė pravedė edukacinę pamokėlę apie žvėrelius ir kuo jie maitinasi. Šėrykloje, atvežtą maistą vaikai sudėjo į krūveles, šieną išbarstė ant medžių šakų, padainavo dainą, žvėreliams palinkėjo skanių pietų.

Po prasmingų darbų, miškininkai parodė vaikams didžiausią Lietuvoje augančią tują, prisiminimui nusifotografavo prie Kintų girininkijos pastato. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Irena Gvildienė padėkojo miškų urėdijai ir padovanojo vaikų darytą piešinį. Atsakinga už ryšius su visuomene L.Skirbutienė, miškų urėdo vardu, įteikė auklėtojoms kalendorių bei knygą, o girininko pavaduotoja Dalia Barkauskienė pavaišino arbata.

Miškų urėdas V.Bendaravičius džiaugiasi, kad akcija vyksta jau penktus metus ir nori padėkoti direktorei, auklėtojoms, vaikams ir jų tėveliams bei visai bendruomenei. Taip pat kviečia prisijungti ir kitus darželius prie šios gražios akcijos.