Amsis ir miesto darželinukai minėjo Saugaus eismo dieną

DSCN6246Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Iš anksto minėdami Saugaus eismo dieną, balandžio 3-ąją, Šilutės visuomenės sveikatos biuro atstovai ir policijos pareigūnai į šiltą renginį pakvietė mažiausiuosius miesto gyventojus – vaikų lopšelių – darželių auklėtinius.

Darželinukams ir jų auklėtojoms policijos pareigūnai parodė animacinius filmukus, kuriuose policijos bičiulis šuo Amsis papasakojo, kaip saugiai pereiti pėsčiųjų perėją, kam reikalingi saugos diržai automobilyje, kodėl reikia nešioti atšvaitus, taip pat – kad negalima iš parduotuvių „pasiskolinti” šokoladukų, kaip atpažinti, jog patekai į telefoninių sukčių pinkles ir panašiai.

Bendraudami su policijos pareigūnais vaikai nuoširdžiai žadėjo budriai saugoti savo sveikatą kiekvieną dieną.

Į svečius užsuko ir pats šuo Amsis, kuris, džiaugdamasis, jog Šilutėje auga tokie šaunūs vaikai, atvežė dovanų – darželių atstovams įteikė po pliušinį savo atvaizdą ir pažadėjo, kad nuo šiol jis stebės ir visur matys, kaip vaikai elgiasi.

Šilutės visuomenės sveikatos biuro vadovė Virginija Vaivadaitė vaikams dovanojo spalvinimo knygeles ir spalvotų pieštukų rinkinius.  Klaipėdos  regiono automobilių kelių atstovai padalijo atšvaitus ir liemenes.

Vaikams priminta, kad kelyje svarbiausias yra žmogus – vairuojantis, važiuojantis, einantis. Kelyje reikia būti budriems, mandagiems, drausmingiems, atsakingiems. Būtent atsakingas žmogus žino, kad kelyje yra ne vienas, ir vadovaujasi taisykle: nedaryk kitam to, ko nenori, kad tau darytų.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!