Animacijos karavanas lankysis Kintuose

animacijos karavanas afisa 2Kintuose lapkričio 7-8 d. vyks regioninis kultūrinis ir edukacinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“. Vienas iš projekto „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ tikslų – skatinti domėtis savo bei kitų miestų istorija, identifikuoti save kaip pilnavertį miesto/miestelio gyventoją.

Šiais metais Klaipėdos miesto gimtadienio renginiams įsibėgėjus, o kai kuriems jau ir pasibaigus, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas tik pradės savo kultūrinę kelionę po Vakarų Lietuvą.

Lietuvos kultūros fondo finansuojamas integracinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ rudens sezonu įžengs į tris pamario miestų mokyklas: Kretingos, Kintų, Gargždų, o savo žygį užbaigs gruodžio mėnesį KKKC Meno kieme.

Tai pažintinis – praktinis projektas pristatantis animacijos žanrą ir smėlio animacijos techniką. Renginys taip pat orientuotas į Klaipėdos miesto gimtadienį. Moksleiviai susipažins ne tik su savo, bet ir kito dalyvaujančio miesto kilme ir istorija, kūrybiškai vizualizuoti pasirinktą istorinį fragmentą.

Lapkričio 26-30 d. vyks filmų pristatymas mokyklose, o nuo gruodžio 5 d. bus organizuojama baigiamoji projekto „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ paroda, kuri vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų cento Meno kiemo erdvėje. Ši projekto dalis – vizuali Klaipėdos miesto jubiliejaus ir viso vykusio projekto atspindys. Vėliau paroda kaip ir anksčiau vykę projekto kūrybiniai-edukaciniai užsiėmimai tęstų kelionę į jame dalyvavusias mokyklas.

Tikimasi, kad šis projektas nebus vienkartinis, tik šiems metams skirtas renginys. Bus siekiama, kad  kitais metais jis atvyktų ir į kitų miestų mokyklas pristatydamas jau kitą animacijos techniką.