Ant šviečiančio tilto – rymantis nykštukas

SG109713Vakar vakare ant tilto krašto pastebėtas sėdintis nykštukas. Jis, kaip ir iliuminuotas geltonasis Šilutės simbolis, yra „Šilutės butų ūkio” kalėdinė dovana miestui. Tiltas bus įžiebtas šiandien, kartu su centrine egle. 350 metrų lemputėmis apraizgytas statinys nušvinta jau antrą kartą.

„Šilutės butų ūkio” vadovas Aleksas Kvederis „Šilutės naujienoms” sakė, kad šiemet norėjosi kažkuo nustebinti. Nutarta, kad reikia akcento, todėl jį sukurti paprašyti Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus moksleiviai. Šis nykštukas tarsi atgarsis Šilutės 500 metų jubiliejaus iškilmėms, kuomet balti žmogeliukai užplūdo visą miestą. Panašu, jog ketvirtokų diplominiai darbai – skulptūros – labai funkcionalūs, man jie reprezentavo Šilutės kraštą ir Vilniuje, ir Žuvienės virimo čempionate.

Ant tilto sėdintis žmogeliukas – šventinis nykštukas laiko eglišakių puokštę. A.Kvederis svarsto, jog būtų neblogai nykštuką apšviesti, kad jis taip pat matytusi naktį.

Šiandien vakare nušvis ne tik tiltas, bet ir Šilutės dangus – prieš įžiebiant eglę vyks ugnies, lazerių, muzikos ir pirotechnikos spektaklis „Metų laikai”.

GALERIJA: iliuminuotas tiltas

joomplu:1577