Ant tatamio kovoję šilutiškiai grįžo su medaliais

dziudo __f1Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus treniruojami dziudo imtynininkai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre Alytuje, skirtame karininkui A.Juozapavičiui atminti, o kitą dieną  kovojo Šakiuose surengtame tarptautiniame dziudo turnyre.

Abiejuose turnyruose šilutiškiai pelnė medalius, trys imtynininkai tapo savo svorio kategorijų čempionais.dziudo F

Alytuje vykusiame turnyre dalyvavo sportininkai iš Moldovos, Rumunijos, Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo 5 sportininkai. Iš šauniojo penketo geriausiai sekėsi Uosiui Knapkiui, Nedui Jurkevičiui ir Rimgaudui Augyliui, jie savo svorio kategorijose iškovojo trečiąsias vietas. Kitiems dviem sportininkams nedaug trūko iki medalių.

Šakiuose vykusiame turnyre vaikų grupėje geriausiai sekėsi Ignui Klimanskiui, kuris užėmė II vietą savo svorio kategorijoje. Trečiąsias vietas iškovojo Emilis Kovyrcovas ir Mantas Sungaila, o kitiems šilutiškiams nedaug pritrūko iki medalių.

Vyriausi sportininkai Edvardas ir Ernestas Sagalec bei Rokas Šadzevičius iškovojo čempionų vardus savo svorio kategorijose.