Ant Žaliojo kalno vėl rungėsi veteranai

 veteranu futbol visi 2Šeštadienio rytą Žemaičių Naumiestyje, ant Žaliojo kalno rinkosi viso rajono ir net kaimyninių Pagėgių futbolo veteranai – čia vyko jau 14-asis Veteranų futbolo turnyras.

Šį sportą pamėgę vyresnio amžiaus vyrai džiaugėsi, kad jie vėl gali susitikti gražioje vietoje – Žaliakalnyje, kur, anot pačių turnyro dalyvių, pailsi gamtoje ir bendraminčių draugijoje. Todėl visi vieningai nutarė, kad ir ateityje prašysis į Žemaičių Naumiesčio gimnazijos stadioną, kurį kasmet užleisti futbolininkams maloniai sutinka šios įstaigos direktorius Liudvikas Genys.

Šįkart į turnyrą, kurio organizavimas labiausiai gula ant Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus pečių, suvažiavo pagėgiškių, rusniškių, šilutiškių ir vietinių – naumiestiškių komandos. Juos pasveikino Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas, o nugalėtojų taurę bei gausybę prizų ir nugalėtojams, ir geriausiems bei vyriausiems komandų žaidėjams įsteigė UAB „Šilutės polderiai“ vadovas Arūnas Jagminas.

Gražuolę taurę laimėjo „Šilutės veteranai“, antri liko naumiestiškiai, treti – rusniškiai, o IV vietoje – praėjusių metų turnyro nugalėtojai pagėgiškiai.veteranu futbol silute 2

Komandos ne tik rungėsi tarpusavyje, buvo išrinkti ir geriausi jų žaidėjai. „Pagėgių veterano“ gretose tokiu pripažintas Šarūnas Sapronovas, Šilutės – Jurijus Užkuraitis, Žemaičių Naumiesčio – Remigijus Kavaliauskas, o Rusnės – net iš Klaipėdos saviškius palaikyti atskubėjęs buvęs rusniškis Remigijus Laurinavičius.

Apdovanoti ir turnyrą organizuoti padėję komandų vadovai Aidas Ragelis, Arūnas Trakšelis, Arūnas Gečas ir Saulius Malinauskas.

Rajono mero Vytauto Laurinaičio prizas buvo skirtas vyriausiam turnyro dalyviui ir jis atiteko 1953-aisiais gimusiam pagėgiškiui Zigmui Geniui. Bet paaiškėjo, kad tądien dalyvauja dar vienas vos keliais mėnesiais jaunesnis žaidėjas – šilutiškis Vladas Vaičiulis, tad jam atiteko A.Jagmino prizas.

Pasidžiaugę pavykusiu turnyru ir geru oru, veteranai išsiskirstė, jau planuodami ko gero jubiliejinį kitų metų turnyrą.