Antrajame Seimo rinkimų ture prasideda išankstinis balsavimas

isankstiniai rinkimai pirmasRinkėjai, kurie sekmadienį per antrąjį rinkimų turą negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę, trečiadienį ir ketvirtadienį gali balsuoti iš anksto bet kurios savivaldybės administracijos pastate nuo 8.00 iki 20.00 val. Balsuojant ne rinkimų dieną ne savo apygardoje yra būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir rinkėjo kortelę.

Balsavimas namuose vyks spalio 26 ir 27 dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Rinkėjai, kurie įrašyti į namuose balsuojančių rinkimų apygardos rinkėjų sąrašą, bet neįrašyti į rinkimų apylinkės, kurios teritorijoje jie laikinai apsistoję, rinkėjų sąrašą, balsuoti namuose galės spalio 25 dieną nuo 8.00 iki 20.00 val.

Norint balsuoti namuose būtina turėti rinkėjo kortelę ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Rinkėjai informaciją taip pat gali gauti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) informaciniu telefono numeriu 1855. Informacinė paslauga veiks iki š.m. spalio 29 d. nuo 7.00 val. iki 20.00 val.

Telefonu 1855 galima sužinoti, ar esate įrašytas į rinkėjų sąrašus; kurioje rinkimų apylinkėje galite balsuoti; apie galimybę balsuoti iš anksto, jeigu rinkimų dieną nebūsite savo rinkimų apylinkėje; kaip balsuoti, jeigu susirgote ir rinkimų dieną negalėsite nuvykti į savo rinkimų apylinkę; kaip susisiekti su apygardos ar apylinkės rinkimų komisija, komisijos adresą, darbo laiką.

Telefonu taip pat 1855 galima pranešti, kad gyvenate deklaruotu adresu, bet negavote rinkėjo kortelės, apie rinkimų įstatymų pažeidimus.

Pirmajame ture Šilutės-Pagėgių ir Šilalės-Šilutės rinkimų apygardose į favoritus iškėlė du partijos Tvarka ir teisingumas politikus – Kęstą Komskį ir Remigijų Žemaitaitį.

Spalio 28 dieną antrame rinkimų ture R.Žemaitaitis susikaus su Šilalės rajono meru konservatoriumi Jonu Gudausku, K.Komskis – su socialdemokratu Artūru Skardžiumi.

Antrasis Seimo rinkimų turas vyks 2012 m. spalio 28 d. nuo 7.00 iki 20.00 val.

demesioPastebėjote rinkimų įstatymo pažeidimų?

Fiksuokite ir siųskite info@silutesnaujienos.lt arba ĮKELKITE ČIA.