Antrasis 3D piešinys vaikų neišgąsdino

3d piesinysPenktadienio popietę, pasičiupęs pastelines kreideles, šilutiškis savamokslis dailininkas Saulius Gudelevičius atkeliavo į Pamario pradinės mokyklos aikštelę.

Kaip ir gegužės mėnesį, šią vietą jis pasirinko savo kuriamam menui – 3D piešiniui. Šįkart mokyklos vadovybė irgi jam priekaištavo, kad neatsiklausęs ėmė piešti, tačiau pranešti policijai nebegrasino. Mat aikštelę papuošė nebe trimatė pabaisa, lendanti iš kanalizacijos šulinio, o spalvingi „Super Mario“ kompiuterinio žaidimo herojai.

Prie įspūdingo piešinio Saulius plušėjo dvi dienas – šeštadienio popietę jis jau buvo baigtas. Tačiau priekaištų vaikinas ir šįkart neišvengė ir vienu metu netgi baiminosi, ar tik neteks ieškotis kitos vietos…

Šeštadienio rytą, Sauliui vos pritūpus spalvinti piešinį, jį aplankė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos, kuriai priklauso minėta aikštelė, direktorius Jonas Bendžius. Direktorius, pasak vaikino, buvo nepatenkintas, kad jis ir vėl užsiima saviveikla ir piešia negavęs mokyklos leidimo.

Tačiau Sauliui garsiai pasvarsčius, kad vaikai vis tiek atostogauja, tad niekam naujasis 3D piešinys netrukdys, direktorius pasidžiaugė, kad bent jau paveikslėliai šį kartą gražūs, ir nuėjo.

Nusiramino Saulius neilgam: po poros valandų atėjusi suaugusiųjų porelė irgi puolė klausinėti, ar vaikinas gavo leidimą piešti. Šiam atsakius, kad neseniai buvo atėjęs direktorius ir jo neišvaręs, vyriškis nepatikėjo ir paskambino J.Bendžiui. Pašnekėjęs telefonu, vyras su savo palydove išvažiavo savais keliais, vaikinui nieko nepasakę.

Šiek tiek sunerimusį vaikiną ramino daugybė šilutiškių, nepalikę jo aikštelėje vieno.

Socialiniame tinkle facebook.com buvo paskelbta, kad dailininkas pradėjo piešti antrąjį savo piešinį, tad susidomėjusieji, pasak Sauliaus, net grupelėmis atėjo jo palaikyti, pagirti bei paskatinti.

Beje, šilutiškiai visą savaitgalį ėjo apžiūrėti įspūdingąjį kūrinį, jį fotografavo ir gailėjosi, kad pastelės – labai laikini dažai. Piešinį žaloja net menki prisilietimai.

Baigęs piešinį Saulius nustebo, kad pastelių sąnaudos yra žymiai mažesnės, nei jis planavo, nors piešinys gavosi 2 metrų pločio ir 4 metrų ilgio. Likusių dažų užteks ir trečiajam piešiniui. Vaikinas sako, kad trečiasis jo kūrinys bus ne vaikiškų motyvų.