Antrasis „Burbuliatoriaus“ sezonas: šilutiškiai pamėgo muzikinius burbulus

 burbuliatorius brassBaigėsi antrasis „Burbuliatoriaus“ sezonas Šilutėje. Kaip ir pernai, šilutiškiai išsiskyrė muzikalumu ir burbuliavo apsupti muzikos garsų. Paskutinysis sezono renginys  papuoštas „Pamario brass“ pučiamųjų kvinteto.

Užklupęs lietus per sezoną nė karto neišbaidė „Burbuliatoriaus“ fanų, kurie tradiciškai kas antrą pirmadienį, 18.30 val., rinkosi parke prie Kultūros ir pramogų centro.

Prie interneto portalo laimikis.lt inicijuotos laisvalaikio akcijos, rengiamos nuo 2009 metų, kasmet prisijungia nauji Lietuvos bei Europos miestai. Antrus metus Šilutėje vykstantis „Burbuliatorius“ organiškai įsiliejo į tradicinių neformalių miesto renginių sąrašą. Per šį sezoną surengti 8 renginiai, sutraukę didesnį ar mažesnį būrį burbuliuotojų.

Idėja paprasta – visą vasarą kas antrą pirmadienį, tuo pačiu laiku – 18.30 val., miestelėnams įprastoje vietoje renkasi vaikystės neužmiršę ir bendrauti mėgstantys žmonės, kurie pučia burbulus. Ta pati atrakcija vienu metu vyksta skirtinguose šalies ir užsienio miestuose, tarsi virtualus tiltas sujungiantis žmones.

Miestų gyventojai skatinami sugrįžti į primirštas viešąsias miesto erdves ir užtvindyti jas muilo burbulais, teigiamomis emocijomis ir šypsenomis. „Atėjau stebėti renginio“, – sako pirmąkart jame apsilankę. Tai – esminė klaida, nes stebėti nuošalyje nuobodu! Reikia dalyvauti ir pačiam pūsti burbulus. „Burbuliatoriaus“ praktika rodo, kad tėveliai pūsdami burbulus krykštauja net labiau už savo atžalas.Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.

Šilutės „Burbuliatoriaus“ sezoną gegužės pabaigoje atidarė Šilutės M.Jankaus mokyklos jaunimo grupė, vadovaujama Vyganto Stoškaus. Po kelių savaičių improvizuotai brazdinti gitara užsimanė ir „Karčemėlės“ nariai. Nepaisydami pliaupiančio lietaus, vieną pirmadienį po stogeliu daugiau nei valandą aistringai grojo grupės „Forte“ vaikinai. „Mes norim groti!“ – sakė muzikantai, palaikomi ištikimiausių burbulų pūtėjų ir jų muzikos gerbėjų.

Šilutės „Burbuliatorius“ galimybę koncertuoti siūlo visiems: nori – ateik – grok!

Jau antrą kartą „Burbuliatoriuje“ grojo Šilutės rajono meno mokyklos pučiamųjų instrumentų mokytojas Gražvydas Raila su mokiniais. Visus norinčius jis kviečia mokytis Meno mokykloje groti trimitu, althornu, trombonu, tūba. Be abejo, ir prisijungti prie pučiamųjų instrumentų fanfarinio orkestro „Pamarys“. Priėmimas vyks iki rugsėjo 10 d.

Į „Burbuliatoriaus“ ambasadorių sąrašą drąsiai galime įrašyti Šilutės kultūros ir pramogų centro komandą, nes jos dėka buvo globojami gyvai grojantys muzikantai, o kai tokių neatsirasdavo –  skanų muzikinį kokteilį suplakdavo Algirdas Skripkauskas – Skripka.

Dėkojame visiems dalyviams ir muzikantams, kviečiame kurti ir kaupti burbulų aparatus kitai vasarai ir nepraleisti „Burbuliatoriaus“ vakarų!

Galerija: antrasis „Burbuliatoriaus” sezonas

Silutes naujienu LOGO copy