Antrasis rajono krepšinio pirmenybių ratas įsibėgėjo

dieduko taure krepsinis F1 stubriaiŠilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko taurei laimėti savaitgalį buvo užkariavusios krepšinio salę. Šeštadienį ir sekmadienį iš viso sužaista 10 rungtynių, kuriose netruko įvairiausių emocijų, gražaus žaidimo ir traumų…

Šeštadienio kovos

Krepšinio fanai šiuo metu savaitgalius leidžia Gluosnių gatvėje esančioje krepšinio salėje. Ten kamuoliai jau pradeda bubsėti prieš dešimt. Šeštadienį pirmenybių II ratą pirmieji pradėjo Šilutės sporto mokyklos 18-19 metų krepšininkai „SM-97“, kurie susitiko su „Germanika“. Pradžia buvo apylygė, po I kėlinio vos dviem taškais 17:15 pirmavo „SM-97“, bet vėliau jaunieji krepšininkai ėjo ir nuėjo, palikę „Germaniką“ už nugaros rezultatu 93:51.deiduko taure F2 pilupis

Iškart po šių rungtynių salėje susitiko dar dvi Šilutės sporto mokyklos komandos – „SM-99“ ir „SM-2000“ (tai 1999 m. ir 2000 m. gimę krepšininkai). Pirmajame kėlinyje „SM-2000“ dar bandė priešintis „SM-99“, bet netrukus „SM-99“ nepaliko jokių vilčių varžovams ir laimėjo 82:49.

„Pilupis“ per pirmuosius du kėlinius atsiliko nuo „Draugystės“ 49:34, bet po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė: „Pilupiui“ per trečią kėlinį pavyko sumesti beveik tiek, kiek per pirmąją rungtynių dalį – 30 taškų, o „Draugystė“ įmetė tik 11. IV kėlinyje „Pilupis“ išlaikė pranašumą ir pasiekė pergalę 93:76.

„Gluosnio“ ir „Stubrių“ susitikimas buvo apylygis, tik IV kėlinyje „Stubriai“ perėmė iniciatyvą ir rungtynes užbaigė pergalingai 62:74.

Šeštadienį paskutiniai žaidė „Fen-team“ ir „Ereliai“. Visi laukė šio mačo, bet gaila, kad „Ereliai“ turėjo vos penkis žaidėjus. Penketas bandė priešintis, bet greitai pavargo, o keitimų neturėjo. Tad rezultatu 121:75 nesunkia pergale džiaugėsi „Fen-team“.

Sekmadienį – dar penkerios rungtynės

deiduko taute F kestas macijauskasSekmadienio kovas pradėjo „SM-97“ ir „Ereliai“. Žaidimas buvo gražus, bet „Ereliams“ sunkiai pavykdavo pelnyti taškus iš po krepšio: varžovus nesunkiai apeidavo, o užbaigti atakos taškais vis nepavykdavo. Antrą pergalę iš eilės II rate iškovojo „SM-97“ – 87:77.

Nemažai krepšininkų nervų pareikalavo „Šamų“ ir „Stubrių“ rungtynės. Pradžioje savo pranašumą demonstravo „Šamai“, kurie išsiveržė į priekį 31:19 jau po I kėlinio. Sunkiai „Stubriams“ sekėsi ir II kėlinyje, bet trečiajame jie atsitiesė ir sumažino rezultatą iki minimumo 56:55. IV kėlinyje užvirė tikra kova: žaidėjai krito ir kovojo dėl kiekvieno kamuolio, bet „Stubriams“, taip šauniai sužaidus paskutinius du kėlinius, nepavyko išplėšti pergalės – 79:78 laimėjo „Šamai“.

„Draugystė“, nuo pat pirmųjų minučių paėmusi vadžias į savo rankas, nugalėjo „Germaniką“ 90:73. Panašus scenarijus buvo „SM-99“ ir „Gluosnio“ susitikime: iškart lyderiais tapo Šilutės sporto mokyklos  auklėtiniai  jie šventė pergalę 107:78.

„Fen-team“ ir „Pilupio“ rungtynės žiūrovams padovanojo puikų reginį: gražus žaidimas, dėjimai iš viršaus bei tolimi metimai pakeldavo ne vieną sirgalių iš savo vietos. Žaidimas vyko taškas į tašką, nė viena komanda neturėjo laiko atsikvėpti. Po ilgai trukusios atkaklios kovos vos vienu taškų pergalę iškovojo „Fen-team“ komanda – 93:92.

Artimiausios rajono krepšinio pirmenybių rungtynės vyks kovo 5-6 dienomis. Visus, norinčius pasigrožėti krepšiniu, kviečiame į salę nuo 10 ryto.