Apatinis trikotažas, charakteris ir stilius: kaip tai susiję?

Vienos moterys, besirinkdamos apatinį trikotažą, mieliau renkasi raukinius ir kaspinėlius, kitos – dirželius, raištelius ar perregimus audinius. Vienos dievina ryškias spalvas ir provokuojančius modelius, kitos – subtilius pastelinius atspalvius, laisvus siluetus. Taigi, seksualūs apatiniai moterims kelia skirtingas asociacijas, o įdomiausia tai, kad šie drabužiai puikiai atspindi charakterį, pomėgius. Koks gi tas ryšys ir kaip rinktis vadovaujantis savo būdu?

apatiniai moterims

Mėgstančioms dominuoti, provokuoti ir pasitikinčioms savimi

Mėgstate vadovauti situacijai? Dažnai atsiduriate dėmesio centre? Jums turėtų puikiai tikti aistringai raudoni ir elegantiškai, paslaptingai juodi bodžiai, taip pat – įmantrūs, figūros privalumus išryškinantys korsetai. Jei suderinsite juos su kojinių diržu ir kojinėmis, dar labiau sustiprinsite įspūdį. Tokio charakterio moteriai, tikėtina, patiks ir intriguojančios atviros kūno kojinės, perregimos liemenėlės, spenelių dangteliai.

Neįveikiamoms romantikėms

Kad ir kaip stengtųsi kliautis protu, kai kurios moterys yra tiesiog neperkalbamos romantikės. Gundantys apatiniai gali puikiai perteikti žavų švelnumą, svajingumą, jausmingumą. Tinkamiausi seksualūs apatiniai moterims romantikėms – atlasiniai, nėriniais dekoruoti laisvo kirpimo peniuarai, naktinukai, braziliško modelio kelnaičių ir krūtinę pakeliančios liemenėlės komplektas. Labiausiai viliojančios spalvos – pastelinės, tačiau charakterį žaviai atspindi ir augaliniais motyvais dekoruoti audiniai.

Praktiškoms ir vertinančioms laiko patikrintus dalykus minimalistėms

Mėgstančioms patogumą, laisvę, nenorinčioms sukti galvos dėl aksesuarų ir minimalistėms mieliausias paprastai būna kūno spalvos, juodas arba pilkas apatinis trikotažas. Jas traukia paprasti, dekoro detalėmis ar sudėtingais užsegimo būdais neperkrauti modeliai. Idealus pasirinkimas – šortukų tipo apatinės kelnaitės, stilingas kombinezonas, uždaro dizaino liemenėlė su pakietinimu ir lankeliais.

Pašėlusioms, kūrybiškoms, bohemiškoms, dievinančioms eksperimentus viliokėms

Negalite gyventi be nuotykių, esate kupina energijos ir idėjų? Nepakenčiate nuobodulio, rutinos, griežtų taisyklių? Tokiai asmenybei tiesiog sukurti ryškių spalvų ar raštuoti seksualūs apatiniai moterims. Drąsiai rinkitės ir kitas mažiau įprastas spalvas, pavyzdžiui, dūminę mėlyną ar žalią. Kūno kojinės, spenelių dangteliai, gundantys, improvizuoti leidžiantys teminiai kostiumai – taip pat puikus pasirinkimas.

Nedrąsioms, vertinančioms subtilumą, paslaptingumą

Tam, kad suviliotumėte, visai nebūtina pakerėti atvirais apatinukais. Kartais efektą padeda pasiekti elegancija, saikingai dekoruoti dizainai, leidžiantys pamiršti kompleksus ir pasitikėti savimi. Jei šiuose teiginiuose atpažįstate save, rinkitės laisvo kirpimo peniuarą, naktinukus ar pižamą, uždaresnio modelio bodį. Tam, kad išlaikytumėte daugiau paslaptingumo, drąsiai derinkite pasirinktą apatinį trikotažą su atlasiniu chalatu.

Nors kiekviena asmenybė išsiskiria ryškiais, specifiniais bruožais, ji nėra tik nekintantis kelių įpročių, savybių rinkinys. Kiekviena moteris gali pakerėti skirtingomis charakterio pusėmis – juk daug kas priklauso ir tiesiog nuo nuotaikos. Tad besidairydamos naujo apatinių komplekto išdrįskite išmėginti ir kitokį miegamojo amplua. Galbūt jis leis atskleisti dar vieną žavią savo pusę? Tinkamai parinkti, idealiai tinkantys seksualūs apatiniai moterims suteikia nepaprastos laisvės nustebinti ne tik partnerį, bet ir save pačią. Maištinga, drąsi, o gal jautriai jausminga ar drovi – kokia norite būti šį vakarą?