Apdovanoti 23 geriausi rajono sportininkai

sportininku pagerbimas f1Laisvės gynėjų dieną Šilutės rajono savivaldybėje surengtas geriausių 2011 metų sportininkų pagerbimas.

Sportininkus, kurie visus metus garsino Šilutės kraštą bei pasiekė aukštų rezultatų, rajono vadovai apdovanojo piniginiais prizais.

Sportininkai nedrąsiai rinkosi vietas didžiojoje Savivaldybės salėje, vis žvilgčiodami į trenerius. Bet jaudulį nuramino rajono Tarybos sekretorius Jonas Jaunius, padėkojęs visiems sportininkams už Šilutės garsinimą, už pasiektus aukštus rezultatus.

Po jo trumpą kalbą pasakė meras Virgilijus Pozingis. Jo teigimu, nereikia daug kalbėti, svarbiausia įvertinti ir pagerbti sportininkus. Gražių žodžių sportininkams bei jų treneriams negailėjo ir administracijos direktorė Ida Vasiljevienė.

Padėkota Sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio auklėtinei Dovilei Bliūdžiūtei, Lietuvos lengvosios atletikos čempionate 4 x 400 m bėgime suaugusiųjų grupėje užėmusiai III vietą. Jai įteikta 600 Lt premija.

Sunkiaatlečiui Tomui Ličinchajui (treneris Laimis Ličinchajus), Lietuvos jaunimo iki 20 m. sunkiosios atletikos čempionate užėmusiam III vietą. Jam skirtas 300 Lt piniginis prizas.

Dar vieno sunkiosios atletikos trenerio Liudo Čičirkos net du auklėtiniai pasižymėjo Lietuvos čempionatuose: Donatas Anuškevičius sunkiosios atletikos čempionate užėmė I vietą (skirtas 1000 Lt prizas), Marius Mickevičius sunkiosios atletikos čempionate užėmė II vietą (skirta 800 Lt premija).

Dziudo treneris Rimvydas Lukošius džiaugiasi savo auklėtinio Artūro Kudrešovo iškovota III vieta, kurią jis užėmė šalies jaunimo dziudo čempionate. Už šį pasiekimą Savivaldybė skyrė 300 Lt premiją.

Tenisininkų trenerio Jono Piekauto net trys auklėtiniai gavo piniginius prizus: Lietuvos suaugusiųjų aukščiausios lygos čempionate Matas Vilkas iškovojo I vietą (1000 Lt), Manfredas Ula – II vietą (800 Lt) ir Valdas Martinkus – III vietą (600 Lt).
Sportininkų pagerbimo ceremonijoje daugiausia apdovanota Vinco Murausko auklėtinių. Deividas Girulis, Artiomas Volkovas, Andrej Sviridov ir Donatas Duobinis Lietuvos jaunimo čempionate iškovojo II vietas – kiekvienam buvo skirta po 400 Lt.

Lietuvos vyrų čempionate boksininkas Evaldas Petrauskas iškovojo I vietą (1000 Lt), Lukas Kniūkšta, Paulius Petronis tame pačiame čempionate iškovojo II vietas (apdovanoti 800 Lt premijomis). Europos jaunimo čempionate Edgaras Skurdelis iškovojo II vietą (800 Lt), Viktoras Komkovas – III vietą (600 Lt).

Apdovanoti trys automobilių sporto atstovai: Kazimieras Gudžiūnas, Lietuvos automobilių ralio – kroso čempionato I vietos laimėtojas (skirta 600 Lt premija), Lietuvos automobilių kroso čempionato II vietos laimėtojas Jonas Mantvydas (400 Lt) bei III vietos laimėtojas Laurynas Diržininkas (300 Lt).

Prizų nusipelnė ir dvi rankų lenkimo trenerio Aleksandro Pancerovo auklėtinės: Eglė Vaitkutė, Pasaulio rankų lenkimo čempionė suaugusiųjų kategorijoje (skirta 1000 Lt prtemija) ir Raminta Žvirblytė, Pasaulio rankų lenkimo čempionė jaunimo kategorijoje (800 Lt premija).

Pasaulio jaunimo krepšinio čempionas Deividas Pukis jau vasarą buvo apdovanotas piniginiu prizu. Tad šįkart jam ištartas tik ačiū.

Iš viso apdovanoti 23 sportininkai. Pasak trenerio V.Murausko, šiemet sportininkams skiriami piniginiai prizai – tikrai didelis paskatinimas. Čempionų ugdytojai tikisi, kad ir kitais metais geriausi sportininkai bus apdovanoti.

Sportininkams dėkojo mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis, Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.

Autolenktynininkas K.Gudžiūnas iškėlė visiems sporto organizatoriams rūpimą klausimą: kada Savivaldybėje bus įdarbintas specialistas, atsakingas už sportą, kuris padėtų visais rūpimais klausimais.

Savivaldybės vadovai sakė, kad šis klausimas buvo svarstomas ir nuspręsta, kad šiuo metu toks etatas nėra būtinas.