Apdovanoti gražiausias svajonių žuvis nupiešę pradinukai

svajoniu zuvis pamario mokykloje dimsaNuotaikingą šurmulį į Šilutės Pamario pagrindinę ir Rusnės specialiąją mokyklas atvežė viešnios iš Žemės ūkio ministerijos: viceministrė Lina Kujelytė, Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė ir Žuvininkystės tarnybos vyriausioji specialistė Živilė Vaitiekūnienė prizais apdovanojo mokinius, kurie šiemet respublikiniame piešinių konkurse „Mano svajonių žuvis“ užėmė prizines vietas.

Žuvininkystės tarnybos paskelbtame piešinių konkurse dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš septynių rajonų: Alytaus, Ignalinos, Kaišiadorių, Prienų, Švenčionių, Vilniaus ir, žinoma, vandenų krašto – Šilutės. Vertinimo komisijos nariai iš viso turėjo įvertinti 735 atsiųstus piešinius ir išrinkti konkurso nugalėtojus.

Anot LR žemės ūkio viceministrės L.Kujelytės, Šilutės rajono mokiniai buvo aktyviausi, jie iš viso atsiuntė net 198 piešinius.

Pamario pagrindinėje mokykloje ji įteikė prizus „Tautiškiausios žuvies“ nominacijos nugalėtojoms: 4b klasės mokinėms Dominykai Nausėdaitei, Vygantei Kojalytei, Austėjai Macijauskaitei ir Karinai Alkimavičiūtei bei jų mokytojai Irmai Kelpšienei. „Didžiausios žuvies“ nominacijoje apdovanojimą pelnė 1b klasės mokinys Gabrielius Burinskas ir jo mokytoja Virginija Macijauskienė. Išskirtinis prizas įteiktas trečiokui Ugniui Dimšai, kurio piešinys socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukė daugiausia „Patinka“ paspaudimų. Berniuko mokytoja – Violeta Chockevičienė.svajoniu zuvis pamario mokykloje

Viešnios iš ministerijos vaikams įteikė specialias spalvinimo knygeles, vienintelio šalyje žurnalo vaikams apie gamtą „Lututė“ pusės metų prenumeratą ir diplomus, mokykla gavo dovanų knygų ir diplomą. Saldūs prizai atiteko mokinukams, kurie atsakė į Žuvininkystės tarnybos direktorės I.Šidlauskienės pateiktus klausimus – mįsles. Linksmoje popietėje mokiniai sužinojo, jog pernai Lietuvos nacionaline žuvimi buvo pripažintas lynas, taip pat – kiek daugiausia svėrė šalies vandenyse pagauta lydeka, karšis ir t.t.

Susitikimą papuošė pradinukų koncertas, tema – žuvys ir žvejai.

Rusnės specialiojoje mokykloje viešnios apdovanojo trečioką Augustą Karcevą, kurio piešinys „Mano svajonių žuvis“ buvo pripažintas geriausiu Šilutės rajone. Augustas, jo mokytoja Nijolė Kairienė ir mokyklos vadovybė apdovanoti padėkos raštais, berniukas gavo dovanų dėlionę.

Daugiau nuotraukų „Facebook” albume.