Apdovanoti piešinių konkurso nugalėtojai

piesiniai ugniagesiuŠilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai jau nebe pirmus metus organizuoja prieškalėdinį moksleivių piešinių konkursą „Mano draugas ugniagesys“.

Šiemetinio konkurso nugalėtojai apdovanoti trečiadienį.

Šįkart Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė buvo pustuštis – dalyvauti ugniagesių skelbtame konkurse savo mokinius paragino vos kelios rajono mokyklos. Sulaukta apie 60 darbų, kuriuos peržiūrėjo PGT ir Švietimo skyriaus atstovai.

Ankstesniais metais būdavo sulaukiama kur kas daugiau kūrinių – net po 400.

Vaikų darbuose – ir liepsnose skendintys namai, ir gaisrininkų gelbstimi gyvūnai, ir  autocisternos su įranga, ir net gėlių puokštė už tai, kad gelbėtojų dėka liepsnos nesunaikina visko, kas mums brangu…

Devynetui nugalėtojų įteikti solidūs prizai – naujos knygos, kurias nupirko konkurso rėmėjai baldų gamintojai UAB „Gindera“ ir „Virekta“.

Dovanas įteikę Šilutės PGT pareigūnai Arūnas Ališauskas, Emilis Mikužis ir Tomas Nausėdas pasidžiaugė, kad pastaruoju metu visuomenės akyse ugniagesio profesijos prestižas kyla. O panašius vaikams organizuojamus konkursus ir mokyklose rengiamus mokymus vyrai pavadino būsimosios pamainos ruošimu.

1-4 klasių grupėje nugalėtojais pripažinti Iveta Briedytė iš Usėnų ir traksėdiškiai Dainius Mangarovas bei Eimantas Dabulskis. 5-8 klasių grupėje originaliausius piešinius sukūrė Rugilė Žemgulytė iš Pašyšių, Karolina Siliūtė iš Usėnų ir Gūstė Liukaitytė iš Žemaičių Naumiesčio.

Vyriausiųjų grupėje apdovanoti naumiestiškiai Agnė Kasnauskaitė ir Paulina Šiaudvytytė bei saugiškė Monika Jauniūtė, besimokanti Vydūno gimnazijoje.