Apie rinkimų pažeidimus aktyviausiai pranešinėjo šilutiškiai

Balsads atidarymasNuo spalio 10 d. Tauragės apskrityje policija gavo 18 pranešimų dėl galimų rinkimų pažeidimų Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse. Pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad šių metų rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą praėjo sklandžiai, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse didesnių viešosios tvarkos pažeidimų nebuvo užregistruota.

Per šių metų rinkimus, įskaitant ir išankstinio balsavimo dienas, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo gauta 18 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus: 2 Tauragės rajone, 1 Šilalės rajone, 15 Šilutės rajone. Dėl galimų rinkimų pažeidimų Pagėgiuose pranešimų negauta.

Ikiteisminiai tyrimai buvo pradėti dėl 3 galimų rinkėjų papirkimo atvejų. Visi šie atvejai buvo užfiksuoti Šilutės rajone.

Spalio 14 d. siekiant užtikrinti viešąją tvarką ir sklandų rinkimų procesą Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių  savivaldybėse dirbo sustiprintos policijos pareigūnų pajėgos.  Policijos patruliavimo maršrutai buvo priartinti prie rinkiminių apylinkių, pareigūnai taip pat stebėjo viešąsias vietas ir vykdė sustiprintą eismo kontrolę.

Rinkimų dieną pareigūnams keliuose įkliuvo po vieną neblaivų vairuotoją Tauragės ir Šilutės rajonuose. Šilutės rajone patikrinimui sustabdytas neblaivus vairuotojas siekdamas išvengti atsakomybės dėl padaryto KET pažeidimo pasiūlė pareigūnams 400 litų. Dėl bandymo papirkti pareigūnus policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar keli neblaivūs asmenys į policiją buvo pristatyti iš viešųjų vietų Tauragėje.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dėkoja visiems pilietiškiems gyventojams, kurie nebuvo abejingi pastebėtiems rinkimų pažeidimams ir informavo policiją.

joomplu:7520