Ar boileris gali sprogti?

 

Untitled-1 copyBoileris namuose naudojamas gana dažnai, kadangi jis padeda mėgautis karštu vandeniu gana minimaliomis investicijomis, juolab, jis lengvai integruojamas ir labai puikiai tinka prie bet kokių kieto kuro katilų. Tiesa, jeigu sugedo įranga – tokiu būdu problemos nespręskite patys, kadangi boilerių remontas yra gana sudėtingas, tad Salvata specialistų pagalba yra būtina. Nežinodami, kaip gedimus tvarkyti – problemų galite padaryti daugiau nei buvo iki tol.

Boilerių remontas reikalingas dėl daugelio įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai atsiradus bet kokiems gedimams daugeliui kyla klausimas, ar įranga gali sprogti. Apie tai ir kalbėsime šitame tekste.

Jeigu sugedo įranga – bet kuriuo atveju pirmiausia reikia kreiptis į meistrus, kadangi niekada negalite žinoti, koks rezultatas Jūsų laukia. Išties, elektrinių buitinių boilerių sprogimas yra įmanomas. Nors tokie atvejai yra gana reti, tačiau pasitaiko. Norėdami jaustis ramūs, kad jums taip nenutiks – pirmiausia turite nuolatos tikrinti savo įrangą, o pamačius bet kokius gedimus – kuo greičiau kreiptis į meistrus Vilniuje.

Dažniausiai problemas išduoda tai, kad įranga veikia nesistemingai. Pavyzdžiui, jai reikia kur kas daugiau laiko, kad būtų pašildytas ldytas reikalingas vandens kiekis, nei kad reikėjo anksčiau. Taip pat keistas garsas, kuris dažniausiai parodo, kad problema jau gana didelė bei opi.

Tuo pačiu vandens tekėjimas pro boilerio kraštus yra labai reikšmingas rodiklis, kuris parodo, kad įranga yra sugedusi. Kuo greičiau kreipsitės į meistrus – tuo tikresni galite būti, kad problemos sprendimas bus greitas ir pigus. Kuo ilgiau lauksite – tuo problema bus didesnė ir galiausiai net ne visada verta įrangą tvarkyti.

Boileris gali turėti daug skirtingų gedimų. Svarbiausia, kad boilerio remontas atliekamas labai greitai ir klientui labiausiai tinkamu metu. Vilniuje paslaugas teikia daug meistrų, tad boilerių taisymas bus atliekamas greitai, o kainos – mažos. Siūlomas meistro atvykimas į namus, tad tai padeda sutaupyti daug laiko ir pasirūpinti, kad tiek elektrinių, tiek buitinių boilerių (vandens šildytuvų) remontas būtų greitai pamirštama smulkmena.

Jei sugedo skalbimo mašina, dulkių siurblys, televizorius ar šaldytuvas, kreipkitės į: https://salvata.lt/.