„Ar Deco“ papuoš kiekvieną šventę

parduotuve ar deco rudiene marti„Ar Deco“ – taip pavadinta parduotuvė penktadienį duris atvėrė Šilutės centre, Lietuvininkų gatvės 16 A name.
Pirkėjai čia galės įsigyti visų asmeninių ir įmonių šventėms reikalingų dalykų, taip pat įvairių namų dekoro elementų.

Parduotuvės šeimininkės – verslininkė Dalia Rudienė ir jos marti Laura Rudienė kviečia į paslaptingai kvepiančias patalpas ir rodo begalę mielų dalykėlių, kurie išties pravers kiekvienai šeimai.

Vestuves planuojantys jaunavedžiai čia ras specialiai vestuvėms skirtų vienkartinių, bet įspūdingų vestuvinių taurių, kitokių parduotuve ar deco rausvaindų, papuoštų vestuvinių žiedų imitacijomis, kvietimų, stalo kortelių svečiams, pagalvėlių vestuviniams žiedams, krepšelių žiedlapiams, įrankių tortams pjaustyti, burbulų, kurie svečiams pravers pasitinkant iš bažnyčios išeinančius jaunavedžius, ir daugybę kitų reikalingų dalykėlių.

Kūdikio krikštynoms besiruošiančios šeimos čia galės įsigyti krikšto žvakių, vainikėlių joms, įvairių rėmelių fotografijoms, daug kitų smulkmenų.

Jubiliejus pasitinkantys šilutiškiai parduotuvėje galės išsirinkti kiekvienai sukakčiai skirtų taurių su jubiliejiniais skaičiais, taip pat kvietimų ir smulkių dovanėlių, kurios pastaruoju metu ypač populiarios dėkojant į pobūvį atvykusiems svečiams.

Skoningai supakuotą dovaną vestuvininkams ar jubiliatui čia galės išsirinkti ir į pobūvį vykstantys svečiai.

„Ar Deco“ šeimininkės sako neprekiausiančios tik proginiais drabužiais.
parduotuve rudiene dalia
Visi minėti švenčių atributai bus ne tik parduodami – juos galima ir išsinuomoti.

Dar čia gausu originalių namų puošybos dalykėlių ir dekoracijų – vazų, pagalvėlių, statulėlių, servetėlių. Akį traukia net ir vienkartinių indų skyrius – ir jie čia spalvingi, ryškūs ir įdomūs.

Laura ir Dalia sako esančios pasiruošusios, jei bus pageidaujančių, ir padėti organizuoti įvairias šventes. Besiruošdamos šiam verslui moterys sukaupė nemažai žinių, įgijo ryšių su fotografais, muzikantais, floristikos specialistais, tad jau turi ką patarti nežinantiems nuo ko pradėti jubiliatams ar vestuvininkams.

Ką reiškia originalus parduotuvės pavadinimas? Pasirodo, monograma AR skirta Lauros ir Dalios dukrai ir anūkei Austėjai Rudytei, o žodis „Deco“ tiksliausiai atspindi čia parduodamų ir nuomojamų prekių paskirtį.