Ar jau klausei „Šilutės radijo“?

jaunimo radijas komadaAsociacija „Pamario jaunimas“ prieš keletą savaičių interneto vartotojams pristatė „Šilutės  radiją“. Pilni idėjų ir sumanymų radijo kūrėjai tikisi subrandinti tikrą radijo sensaciją! Jaunimas pasakoja apie būsimas laidas, ateities planus ir nuolatinės vietos paiešką.

Idėją pakišo juknaitiškiai

Lijanos Jagintavičienės, „Pamario jaunimo“ pirmininkės klausėme, kaip kilo „Šilutės radijo“ idėja?

Sumanymas gimė, kuomet internete juknaitiškių draugų kompanija įkūrė radiją „judesys.fm“. „Norėjosi, kad ta idėja taptų oficialia ir gavę licenciją radijo įkūrėjai būtų dar aktyvesni“ – pasakojo pirmininkė.

Tuomet asociacija teikė Europos Sąjungos programai „Veiklus jaunimas“ projektą „Vienas už visus, visi už vieną“ ir gavę 15 tūkst. litų finansavimą įkūrė radiją. Jo pavadinimas kilo spontaniškai – „Šilutės radijas“.

„Pamario jaunimo“ nariams ši veikla tapo iššūkiu, nes tai naujovė, apie kurią šiek tiek žinių turėjo tik keli asociacijos nariai. „Dauguma mūsų jaunuolių yra „žali“ tokioje srityje“ – pripažino L.Jagintavičienė.

Bet tie, kurie bent kiek numanė nuo ko pradėti, darbo ėmėsi noriai. Muzika besidomintis Gediminas Žilius prisidėjo prie projekto kūrimo. Asociacijos narys Erikas Stupelis yra aktyviausias radijuje, nes jis moka dirbti su radijo įranga. Kitas narys – Vytautas Barkauskas projekto metu sukūrė internetinį puslapį.

Eteryje jau transliuojamos radijo laidos „Ko širdelė geidžia“ ir „Top 20“. Paklaustas, kokią muziką mėgsta šilutiškiai, E.Stupelis komentavo trumpai: „Nuo house muzikos iki deep“.

Siūlys tikrą laidų įvairovę

Kalbant apie ateities planus, asociacijos nariai turi daug minčių, kaip eteryje praskaidrinti dieną kiekvienam klausytojui. Kas norės, galės užsisakyti dainą ar nusiųsti sveikinimą draugui. Kūrėjai netgi turi idėją sukurti žinių laidą, kurioje pasakos Šilutės krašto naujienas. Taip pat komanda žada užsiimti reklamos paslaugomis: „Galbūt tai būtų pajamų šaltinis?“ – juokaudama prisipažino pirmininkė.

Organizatoriams kol kas trūksta šiek tiek įrangos, jie dar neturi ir nuolatinės darbo vietos.  Jaunimas jau gavo pasiūlymų įsikurti F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir Šilutės kultūros ir pramogų centre. Tačiau šiose įstaigose nuolat vyksta gausybė renginių, o radijo laidų kūrėjams triukšmas labai trukdytų.

„Šilutės radijo“ kūrėjai laukia naujų komandos narių. Kiekvienas jaunas, kūrybiškas ir iniciatyvus žmogus gali tapti radijo laidų vedėju. Tereikia susisiekti su L.Jagintavičiene tel. +37065128554 ar www.silutesradijas.lt