Ar tiesa, kad Švėkšna – kitokia? O gal – ne?

Sveksnos foto konkursasInterneto svetainė sveksnosnaujienos.lt skelbia fotokonkursą „Švėkšna (ne) kitokia“ ir kviečia fotografuoti Švėkšnos kraštą ir įrodyti, koks jis iš tiesų.

Organizatoriai nori populiarinti Švėkšnos krašto grožį, patrauklumą, bendruomeniškumą, vertybes, taip pat atkreipti dėmesį į problemiškas vietas.

Nuotraukų bus laukiama iki 2013 metų pabaigos. Jos turi būti tik kokybiškos. Vaizdas nuotraukose turėtų būti užfiksuotas nuo 2010 m.

Išrinktos gražiausios, orginaliausios nuotraukos bus išspausdintos fotoalbume „Švėkšna (ne) kitokia“ ir reprezentuos Švėkšnos kraštą.

Konkurse gali dalyvauti visi fotografijos mėgėjai ir profesionalai, švėkšniškiai ir nešvėkšniškiai. Rekomenduojama fotografuoti viską, kas yra ir vyksta Švėkšnos krašte, t.y. ne tik seniūnijos ribose, bet ir aplink seniūniją. Fotografijose gali būti akimirkos iš kasdienio žmonių gyvenimo, bendruomenės renginių, užfiksuota gamta, architektūra, žmonės ir pan.  Galima siųsti ir nespalvotas nuotraukas. Ypač laukiama netradicinių fotografijų.

Organizatoriai lauks ir įvairios tematikos fotoalbumų, pvz., Švėkšnos medžiai, durys, fotoreportažai ir pan.

Fotografijas siųskite el. pašt.: sveksnos.naujienos@gmail.com arba skype: dzonisg1983  Tel. pasiteirauti 8 656 68733.
Svarbu: būtina suteikti kiekvienai nuotraukai (albumui) pavadinimą, nurodyti bent apytikslę vietą bei metus.

Nuotraukas vertins speciali nešališka komisija. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: meniškumas ir originalumas, techninė nuotraukų kokybė,  informatyvumas.

Bus apdovanoti trys geriausių nuotraukų autoriai, aktyviausi, pateikę konkursui daugiausia gražiausių nuotraukų.
Fotokonkurso rėmėjai ir organizatoriai taip pat gali dalyvauti konkurse, bet jų nuotraukos nepretenduos užimti prizinės vietos, tačiau gali būti atrinktos į planuojamą išleisti fotoalbumą „Švėkšna (ne) kitokia“.

Komisija gali skirti papildomus apdovanojimus už tam tikrus kriterijus. Prizus įsteigę rėmėjai yra Vytautas Marcinkevičius, Danutė Gailiūnienė, Stasys Rauktys, Švėkšnos seniūnija, A. ir J.Paldauskai, Švėkšnos neįgaliųjų draugija, „Švėkšnos užkandinė“, Kaimo turizmo bei sporto bazė, A. ir V.Danielkai. Jeigu yra norinčių įsteigti prizą, reikėtų susisiekti su organizatoriais.

Atsiųstos nuotraukos bus publikuojamos specialiai konkursui sukurtoje svetainėje www.likephoto.eu.