ASMENINIS KAVOS APARATAS. NAUDA AR TIK UŽGAIDA?

Kiekvienas savo rytą įsivaizduojame lėtą, su aromatingos ir skanios kavos puodeliu. Dažniausiai viskas būna priešingai. Skubame pradėti dieną, atmestinai pasigaminame kavą ir jos paragavę, paliekame puodelį laukti vakaro, kuomet bus nepagarbiai išpiltas lauk.

Kavinukėse pasiimti puodelį kavos kainuoja ne tik laiką, bet ir nemažas išlaidas. Jei tokie rytai yra jūsų kasdienybė, tai pirmasis ženklas, jog kavos aparatas – perspektyvi investicija!

Ar verta pirkti kavos aparatą? Jei geriate kavą kiekvieną dieną ir norite ją pasigaminti už mažesnę kainą, lengvai ir greitai – kavos aparatas reikalingas. Prieš skubėdami nusipirkti kavos aparatą, atkreipkite dėmesį, jog svarbi ne tik aparato kaina, bet ir jo kokybė. Prieš priimdami sprendimą, gerai pagalvokite.

Įsigilinkite į techninę aparato priežiūrą

Dažnai žmonės pradėję ieškoti kavos aparato pasimeta jų tipuose ir techninėje priežiūroje. Galiausiai perka pirmąjį matytą kavos aparatą iki galo nesuprasdami kaip juo pasirūpinti. Neteisingai naudojamas aparatas greitai sulūžta ir pinigai būna išmesti lyg į balą. Tinkama priežiūra yra svarbiausias dalykas, kurį turite žinoti prieš įsigydami savo kavos aparatą. Galvojate, jog neverta mokėti pinigus už daiktą, kuriam reikalinga intensyvi priežiūra? Neskubėkite daryti išvadų! Kai kurie aparatai reikalauja itin mažai priežiūros: pakeisti filtrus ir išvalyti vandens rezervuarą!

Ne visi kavos aparatai yra brangūs

Dauguma turi įsitikinimą, jog kavos aparatas – prabangos prekė. Tai yra MITAS. Net ir pigūs kavos aparatai gali jums pagaminti skanų ir aromatingą kavos puodelį, kol jūs turėsite galimybę atsinaujinti. Nebrangus aparatas Jums taip pat sutaupo laiką, pinigus, yra draugiškesnis aplinkai ir pateikia skanią kavą gerai dienos pradžiai.

Kokį kavos aparatą pasirinkti?

Kavos aparatų rūšių yra daug, bet tai tik padidina jūsų galimybes surasti sau tinkamiausią. Čia mes galime Jums padėti išsirinkti jūsų stiliui ir biudžetui tinkamą variantą. Pateikiame trumpą informaciją apie pagrindinius kavos aparatų tipus, kuri sutrumpins jūsų ieškojimo laiką:

  • Pusiau automatiniai kavos aparatai puikiai tiks kavomanams, kurie mėgsta dalyvauti ir eksperimentuoti kavos ruošimo procese! Tokiam kavos aparatui skirtingai nuo automatinio, reikės šviežiai maltos kavos ir tinkamo spaudimo.
  • Automatiniai kavos aparatai naudoja espresso technologiją, turi integruotus kavos malūnus, kurios greitai sumala kavos pupeles. Tokie aparatai leidžia pasirinkti kavos pupelių sumalimo struktūrą – rupiau ar švelniau. Automatiniuose kavos aparatuose rasite įmontuotas karšto vandens ir pieno talpas, kurios leis mėgautis skirtingų skonių kava.
  • Kapsuliniai kavos aparatai – skubantiems ir neturintiems laiko kavos ruošimui. Dėl jo kompaktiškumo, galėsite jį lengvai transportuoti, kur tik norėsite!
  • Filtriniai kavos aparatai, pasižymi paprasta priežiūra. Šiuo aparatu galėsite mėgautis kavos puodeliu ir nesikankinti jį valant. Jie yra kompaktiški ir mobilūs. Turi ypatingą veikimo principą: karštas vanduo laša pro kavos talpyklą ir taip prisigeria aromato. Su tokiais kavos aparatais galima naudoti bet kokią maltą kavą.
  • Espresso kavinukai labai paprasti naudoti. Nereikalinga elektra, todėl puodelį kavos galima pasiruošti praktiškai visur. Išgaunamas pakankamai intensyvaus skonio espresso.

Geras asmeninis kavos aparatas yra tikrai vertas savo kainos. Jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet taip pat greičiau ir patogiau pradėsite savo dieną. Įvertinkite ir tai, jog labai smagu pačiam paeksperimentuoti su įvairiais kavos ruošimo būdais ir skoniais. Išgaukite tokį puodelį kavos, kuriuo mėgausitės ir pasisemsite energijos pradėti dieną!