Astrologai pataria: kaip sutikti 2012-uosius Drakono metus?

Astrologai rekomenduoja ugnimi asuojantį naujametinį meniu. / intercreatividadcr.blogspot.com nuotr.2012-uosius – Juodojo Vandens Drakono metus – rekomenduojama sutikti aktyviai ir pozityviai, šeimos rate. Sutikdami Naujuosius metus stenkitės būti judrūs, azartiški, organizuokite žaidimus. Rytiečiai Drakoną laiko karmos, įsikūnijimų rato ir atpildo simboliu.

2012-ieji – ypatingi karminiai metai. Juos patariama sutikti ypatingai. Visa jūsų meilė, anksčiau atiduota kitiems žmonėms, 2012-aisiais jums sugrįš atgal dešimteriopai sustiprinta kitų žmonių galia ir energija. Todėl prieš Naujuosius metus reikėtų apsikabinti kuo daugiau žmonių ir pasakyti jiems pačius šilčiausius žodžius. Nebijokite drąsiai visiems sakyti, kad juos mylite.

Keletą minučių iki vidurnakčio palikite sumaištį ir pasišalinkite. Mintimis padėkokite praeinantiems Zuikio (Katino) metams, prisiminkite kuo daugiau gerų įvykių, kurie įvyko 2011-aisiais. Kai laikrodis išmuš 12, nuo pat pirmųjų sekundžių galvokite apie gerus dalykus, kuriuos ketinate nuveikti, mintimis pakvieskite jus lydėti gerumą ir teisingumą. Visa erdvė turi prisipildyti visuotinės meilės. Tai ritualai, kurie žmonių sielas padarys švaresnes, turtingesnes, o pasaulį – stipresnį ir tvirtesnį.

Šventėje turėtų vyrauti energinga, šiuolaikiška muzika. Netgi šokio judesiai, atitinkantys Drakono energetiką, turėtų būti įvairiausi – nuo aštrių ir laužytų iki sulėtintų, hipnotiškų. Puikus bet koks aktyvumas. Svarbu nebūti pasyviam.

Drakono mėgstama aplinka – atviros erdvės, todėl patariama sutikti Naujuosius kuo aukščiau, iš kur gerai matyti  aplinka.

Sudarant šventės programą, reikėtų prisiminti, kad Drakonui nepatinka vidutinybės ir nuvalkioti scenarijai. Aktoriams ir šoumenams reikalingos visiškai naujos programos ir repertuaras, o sumanymo originalumas ir emocinis gyvumas gali sėkmingai užmaskuoti koncepcijos trūkumus.

Kaip apsirengti sutinkant Drakono metus?

Turėtų dominuoti ryškios ir saulėtos spalvos. Galima rengtis labiausiai akį rėžiančius, kuo labiau blizgančius rūbus, tačiau rūbuose turi būti nors vienas siūlas juodos spalvos. Idealiausias – auksinės (blogiausiu atveju geltonos) ir juodos spalvų derinys. Tačiau svarbiausia iš visų rekomendacija – žėrėti ir blizgėti kuo kas gali – tikrais brangakmeniais ar pigia bižuterija.

Vidinį ir dar galingesnį žėrėjimą gali suteikti kibirkščiuojantis humoras, akinantis grožis ir stulbinantis gyvenimo džiaugsmas. Nuo to labai priklausys, ar Naujųjų metų naktį jums pavyks pačiupti savo sėkmę už uodegos ir nepaleisti jos visus metus.

Drakonas – fantastinis ir karnavalinis gyvūnas, todėl rūbai gali būti karnavaliniai, atkreipiantys dėmesį. Reikėtų daugiau dėmesio skirti ir makiažui, kuris tą naktį turėtų būti  fantastiškas ir gerokai ryškesnis nei tas, kurį naudojate kasdien.

Kas turi būti ant naujametinio stalo?

Viskas, ką gali leisti šeimininko kišenė – nuo vištos šlaunelių iki gurmaniškų rytietiškų patiekalų. Svarbiausia, visi patiekalai turi būti pagardinti kvapniaisiais pipirais, baziliku, kardamonu, muskato riešutais, imbieru, cinamonu, gvazdikėliais ir čili pipirais. Ugnimi alsuojantį meniu būtų gerai papildyti mėsos patiekalu, apipiltu degančiu spiritu. Tą patį būtų galima padaryti su vaisiais ir ledais – atrodys efektyviai ir neįprastai.

Serviruojant stalą labai tiks degančios žvakės. Drakonas mėgsta šviežią maistą, todėl venkite pusfabrikačių. Būtina žuvis.

uranija.lt