Astrologinė prognozė kitai savaitei

AVINAS. Nerimausite dėl įsivaizduojamų kliūčių ir neatliktų darbų. Nebūkite griežti ir reiklūs tiems, su kuriais kartu gyvenate ar dirbate. Jeigu daug dirbsite ir planuosite, tikėtinamaterialinė nauda. Savaitės antroji pusė skatins bendrauti ir išklausyti kitus. Suksitės kaip vijurkai, jeigu jūsų veikla susijusi su informacija.

JAUTIS. Stenkitės nepasiduoti impulsyviems sprendimams, nes jie tikriausiai bus klaidingi. Įdomių perspektyvų gali pasiūlyti įtakingas asmuo. Sulauksite pasiūlymų ir patarimų,
tarp jų susijusių su studijomis, užsieniu, tarptautine komercija. Nuo ketvirtadienio jūsų sugebėjimai, valia bus nukreipti pinigams uždirbti.

DVYNIAI. Jus erzins didelis įvykių, darbų tempas, jausitės pasiilgę ramybės. Galimi interesų neatitikimai, slaptos intrigos. Galbūt jums pritrūks pinigų, o asmenys, kurie jums
gali padėti arba yra skolingi, liks pasyviai abejingi. Savaitės antroje pusėje pasijusite išsiilgę žemiškų malonumų.

VĖŽYS. Teks nemažai bendrauti, ieškoti kolektyvinių sprendimų, demonstruoti, ką sugebate. Turbūt teks aiškintis santykius su tais, kurie jus apvylė arba kelia per didelius reikalavimus, demonstruoja galią, pavydą. Giliai į širdį imsite kritiką, nepagarbą. Išmintingiau elgsitės, jei mažiau pasakosite aplinkiniams apie planus.

LIŪTAS. Tikriausiai jums teks susitikti su įtakingais asmenimis arba valdininkais, darbdaviais. Labiau paisykite autoritetų nuomonės ir nerašytų bendravimo taisyklių. Galimas netikėtas išbandymas. Jums labiau seksis, jei sugebėsite prisitaikyti ir valdyti aplinkybes, įžvelgti savanaudiškus ir nelabai padorius motyvus.

MERGELĖ. Jausitės finansiškai priklausomi nuo kitų žmonių, partnerių. Kils noras iš pagrindų keisti įvaizdį arba pakeisti aplinką. Dirbdami svajosite apie atostogas, pramogas, o jeigu atostogaujate – apie darbą ir pinigus. Galbūt planuosite kelionę, studijas, tvarkysite su tuo susijusius formalumus.

SVARSTYKLĖS. Aktualūs bus studijų, investicijų, mokesčių, partnerystės klausimai. Dėl jų gali kilti nesutarimų arba šiaip augs įtampa. Partneris arba kreditorius, rėmėjas gali sutikti jums padėti, tačiau iškels nelengvas sąlygas. Gautą informaciją patikrinkite keletą kartų ir realiai įvertinkite savo galimybes.

SKORPIONAS. Jūsų prieštaringas elgesys neskatins aplinkinių palankumo. Nenustebkite, jeigu jums priešgyniaus, oponuos. Galite nukentėti dėl nesitaikstymo su neteisėtais kitų asmenų veiksmais, siekiais. Tačiau tuo pat metu kai kurie jums nepalankūs asmenys gali tapti draugais, gerbėjais. Svarbu gebėti bendradarbiauti.

ŠAULYS. Tikėtini darbiniai nesklandumai, sveikatos problema. Tačiau gali būti, kad kas nors sutiks tarpininkauti, jei norite gauti paskolą, ieškote darbo, papildomo pajamų šaltinio. Jums gali pasiūlyti darbą, kitas pareigas. Būkite apdairūs, jeigu tektų prisiimti fi nansinę atsakomybę už kitų žmonių atliktą veiklą.

OŽIARAGIS. Reikėtų stengtis mažinti vidinę ir išorinę įtampą, kitaip gali kilti rimta krizė asmeniniuose santykiuose. Labiau vertinkite meilės ir šeiminius ryšius, nenumokite ranka į vaikų problemas bei interesus. Sėkmę gali atnešti darbas arba santykiai, neperžengiantys jūsų dalykinio gyvenimo rėmų.

VANDENIS. Trūks ramybės ir saugumo jausmo. Regis, šeiminės ar kitokio pobūdžio problemos trukdys kitiems reikalams. Gali prasiveržti ilgai kaupta įtampa tarp jūsų ir
artimo žmogaus arba dalykinio partnerio. Pasisaugokite avarijų, elektros iškrovos. Nedelsdami pasirūpinkite sveikata.

ŽUVYS. Turėsite įdomių susitikimų ir pokalbių arba kitu būdu gausite aktualios ir netikėtos informacijos. Nemaža gali pasirodyti malonumų ir komforto kaina, tačiau kūrybiniai sumanymai gana lengvai virs tikrove. Antroji savaitės pusė bus produktyvi, jeigu turite nebaigtų buitinių, ūkinių reikalų.