Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę pravartu imtis naujų darbų ar dėl jų tartis, pasirašyti ilgalaikes sutartis, pateikti ir ginti projektus, tartis dėl atlygio. Visgi bus lengva prisidaryti problemų, jei stokojate pagarbos ir užuojautos kitiems. Galimas patikrinimas darbe, dėmesio teks skirti ir sveikatai, įvaizdžiui. Laikykitės saugos darbe.

JAUTIS

Savaitė gana palanki intelektiniam darbui, mokymuisi, meilei, vaikų lavinimui. Jus domins su vaikais, sportu, originaliais kūrybiniais sumanymais susiję reikalai. Staigmenų gali pateikti gerbėjai. Gali sustiprėti konkurencija darbe arba mokslo srityje. Galbūt konkurso būdu pretenduosite į naują darbo vietą.

DVYNIAI

Aktyviai suksitės kasdienių reikalų rate ir rūpinsitės aplinkinių reikalais, dalysitės informacija. Galite sulaukti žinių, jeigu domina įsidarbinimo galimybės, komandiruotė, kelionė, tarptautinis bendradarbiavimas, konferencija. Visgi kur nors vykti nelabai norėsis.

VĖŽYS

Savaitę pradėsite aktyviai nusiteikę, viskuo domėsitės. Neblogai suksitės su informacija, reklama, transportu, ryšiais, televizija, žiniasklaida, mokslu susijusiose srityse. Tikėtini honorarai, sutartys. Visgi dėl kūrybinių projektų, finansavimo klausimų, augančios kartos elgesio ir poreikių gali tekti pasinervinti.

LIŪTAS

Savaitė turėtų būti sėkminga, jei norite įsidarbinti, pakilti karjeros laipteliu, daugiau uždirbti, gauti pelno. Gali būti, kad partneris, namiškiai nerimaus dėl jūsų pasirinkimo. Geriausia būtų vadovautis savo nuožiūra. Artimiesiems padėkite spręsti jų problemas, tačiau neužsikraukite visko ant savo sprando.

MERGELĖ

Šią savaitę intuicija, energija, kūrybinis įkvėpimas jums padės sėkmingai išlaviruoti bet kokiose situacijose. O jeigu dar sulauksite užkulisinės paramos, nesunkiai laimėsite kokiame nors konkurse, rungtyje. Tik nesielkite lyg viena tiesa įtikėję fanatikai, negirdintys ir negerbiantys kitokios nuomonės.

SVARSTYKLĖS

Pirmos savaitės dienos slopins jūsų iniciatyvą. Galbūt kiti žmonės kažką vilkins, klaidins. Kita vertus, savo asmeninę erdvę mielai tvarkysite, dailinsite, o artimuosius – lepinsite, globosite arba patys sulauksite jų rūpesčio. Visgi yra rizika kiek susigadinti įvaizdį. Neįklimpkite į aferas.

SKORPIONAS

Gali ūgtelėti ambicijos, susijusios su numatomomis reformomis darbe, sporto varžybomis, konkursais, mokslu. Noras laimėti skatins labiau pasitikėti savimi, ieškoti bendraminčių, siekti susitaikymo su priešininkais. Kita vertus, galite veikti klastingai, neprognozuojamai.

ŠAULYS

Savaitė turėtų būti darbinga, įdomi. Galite išvykti į komandiruotę, stažuotę užsienyje. Bus progų įsidarbinti. Visgi gali būti bandoma kažkaip jums pakenkti, pakišti koją. Arba jūs patys nevengsite regzti intrigų, ko nors siekti nelegaliais būdais, anonimiškai. Galvokite, ką kalbate.

OŽIARAGIS

Būsite azartiškai nusiteikę, linkę rizikuoti, varžytis dėl meilės ar turto objekto, rungtis dėl prizo ar kito pasiekimo. Ne kiekviena avantiūra pasiteisins, tačiau galimi ir laimėjimai. Gerų naujienų galite tikėtis, jeigu turite akademinių skolų, ketinate kur nors toli vykti ar laukiate svečių.

VANDENIS

Būsite kūrybingi, linkę kai ką keisti, reformuoti. Ne visos idėjos pasiteisintų, todėl neignoruokite kitų žmonių perspėjimų, patarimų. Galbūt teks mokėti uždelstus mokesčius, skolas. Regis, noriai dalinsitės kelionių įspūdžiais arba tuo, ką naujo išmokote, sužinojote. Deja, sutarti su kai kuriais žmonėmis bus nelengva.

ŽUVYS

Ši savaitė aiškiai parodys, ką pirmiausia turite padaryti, o ką galite atidėti arba perleisti kitiems. Šis tas gali pavykti, jei norite užmegzti romantiškus ar bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą. Visgi būkite atidūs sudarydami sandorius, nes pasitaikys nedorų žmonių.
Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė