Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

dog-647528 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Ši savaitė jums bus nebloga, darbinga, tačiau tik tuomet, jei sugebėsite nesusipykti, neįsivelti į vaidus, konfliktus. Šiuo metu jus ypač lengva bus išprovokuoti pykčiui, įsižeidimams, susidursite su konkurencija, į paviršių kils pribrendusios partnerystės problemos, jei tokių yra.

JAUTIS

Nemaža įtampa susitvenks darbo srityje: šiuo metu kils į paviršių čia susikaupusios problemos – pasistenkite jas spręsti susitelkę, be tuščių ginčų. Netrukus reikalai judės taikiau, efektyviau – laukia geresnis metas darbo reikalams spręsti.

DVYNIAI

Pasaugokite savo gyvenimo sritis, susijusias su meile, vaikais, žaidimais, pramogomis – čia šiuo metu lengvai kils painiavos, konfliktų ar pavojų. Nedarykite šiuo metu skubotų ar rizikingų sprendimų. Netrukus prasidės žymiai geresnis laikotarpis, kai minėtos sritys, taip pat kūryba, taps svarbios ir sėkmingos.

VĖŽYS

Namuose, šeimoje, giminėje gana lengvai kils painiava, susikaupusios problemos, lydės prastesnė savijauta, nerimas. Pasistenkite be reikalo nesiginčyti, neprovokuoti konfliktų. Šiuo metu būtų geriau, jei galėtumėte mažiau dirbti, daugiau ilsėtis. Labai norėsis ramybės – intensyvus darbas, bendravimas alintų.

LIŪTAS

Pasistenkite būti atsargesni tvarkydami, pasirašydami dokumentus, vairuodami, kalbėdami, žadėdami. Lengva bus, net to nenorint, įžeisti, susipykti. Tai pat reikėtų atsargumo veikiant prekybos ir tarpininkavimo srityje. Netrukus bus žymiai geresnis metas.

MERGELĖ

Ypač atsargiai vertėtų elgtis su asmeninėmis lėšomis, finansais. Šioje srityje gali kilti painiavos. Nevertėtų planuoti rimtų pirkinių – jie gali jus apvilti ar pasirodyti nesavalaikiai. Galimi ginčai, susiję su finansais, etika. Tačiau kitos savaitės pabaiga bus žymiai geresnė, kai finansinė situacija pagerės.

SVARSTYKLĖS

Būsite ypač nestabilios emocinės būsenos – lengva bus jus įžeisti, sukelti konfliktą, nepasitikėjimą ar pasipūtimą. Kaip tik galite, siekite objektyvumo, neskubėkite daryti galutinių sprendimų. Savaitės pabaiga bus geresnis metas. Skirkite daugiau laiko sau: šiuo metu ypač svarbu suformuoti sėkmingą įvaizdį.

SKORPIONAS

Šis periodas ypač nerimastingas, kai vertėtų apriboti darbus, kontaktus – palikti tik tai, kas būtina. Kaupkite jėgas, įsigilinkite į save – šiuo metu būtų lengva padaryti klaidų, kompleksuoti ar susipykti, įgyti priešų. Netrukus laukia geresnis laikotarpis, nors vis dėlto jis taip pat jėgų kaupimo, bet ne švaistymo ar pergalių metas.

ŠAULYS

Pasistenkite apdairiau, santūriau elgtis su draugais, kolektyvinėje, partinėje, klubinėje, visuomeninėje veikloje. Šiuo metu lengva bus padaryti klaidų, įsivelti į konfliktus. Ypač atsargiai vairuokite, venkite neapdairių, skubotų poelgių ar sprendimų. Vėliau laukia žymiai geresnis periodas.

OŽIARAGIS

Aktualiausios bus karjeros, kilimo sritys. Svarbu bus suvokti jums svarbiausius šiuo metu tikslus ir aiškiai juos sau suformuluoti. Gali tekti apginti, pagrįsti savo nuomonę, veikimo būdus, susidurti su aktyvia konkurencija.

VANDENIS

Šis metas jums – vienas geriausių: visgi pasistenkite nesugadinti santykių su viršininkais, nesuterškite savo autoriteto, tuomet formuosis geros galimybės sutvirtinti savo pozicijas visuomenėje, užmegzti naudingus ryšius su užsieniu, užsieniečiais. Tai puikių šansų, susijusių su administravimu, visuomenine veikla, prekyba, žiniasklaida, informacinėmis technologijomis ir teisėtvarka metas.

ŽUVYS

Šis metas jums gana nestabilus, neramus – ypač lengvai kils baimių, kompleksų, sunku bus išlaikyti stabilumą, pasitikėjimą savimi. Geriausia būtų, jei galėtumėte šiuo metu apriboti kontaktus, darbus, jų apimtis, imtis tik svarbiausių: šiuo metu ypač lengva bus padaryti klaidų, išjudinti pusiausvyrą.