Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

background-1462755 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Jūsų finansinė padėtis gera, bet neaiškumai dėl būsimos veiklos privers šiek tiek pasijaudinti. Venkite spontaniškų sprendimų ir nekirskite iš peties. Viskas susitvarkys, jeigu veiksite apgalvotai ir apdairiai.

JAUTIS

Tęsis jums palankus metas, kai lydės sėkmė partnerystėje, būsite žavūs, pastebimi, lengva bus siekti populiarumo, pripažinimo. Pasirūpinkite tinkamu įvaizdžiu, savo veiklos pristatymu visuomenėje. Seksis reikaluose, susijusiuose su stambiais finansais, gamyba, menu, reklama, darbu jėgos struktūrose.

DVYNIAI

Metas bus neblogas tiems, kurie moka susitelkę dirbti, atkakliai siekti konkretaus tikslo. Savaitė labiau tiks seniesiems darbams užbaigti ar tęsti, nuo antrosios savaitės pusės galite imtis naujų darbų.

VĖŽYS

Tai jums ypač viltingas, džiugus, kūrybingas metas. Šiuo periodu jausitės žavūs, mylimi, lengva bus pelnyti simpatijas, kurti, taip pat dirbti konkrečius darbus. Tai metas, kai galite sėkmingai pristatyti savo idėjas, projektus partneriams, visuomenei. Pirmoji savaitės pusė vis dėlto labiau tinka anksčiau pradėtiems darbams tęsti.

LIŪTAS

Šiuo metu greičiau pavargsite, labiau norėsis ramybės. Tai metas, kai svarbu įsiklausyti į save, daugiau laiko skirti sveikatai, šeimai, namams. Gausūs darbai jus nualintų, keltų pavojų sveikatai, lengva būtų padaryti klaidų.

MERGELĖ

Šis periodas jums susijęs su sėkme mokslo, švietimo, medicinos, prekybos, finansų ar žiniasklaidos srityse. Tiesa, ši savaitė gera nebent tęsti anksčiau pradėtus darbus, tačiau nuo antrosios jos pusės galite imtis rimtesnių darbų, svarbių susitikimų – tai ypač palankus metas deryboms, savo veiklai pristatyti.

SVARSTYKLĖS

Laikotarpis sėkmingas reikalams, susijusiems su buitimi, finansais, verslu, politika, sportu. Tęskite anksčiau pradėtus darbus, baikite senuosius. Antroji savaitės pusė geresnė naujiems darbams, tačiau geriausias metas svarbiems darbams prasidės tik nuo kito savaitgalio.

SKORPIONAS

Šis metas palankus jėgoms kaupti, seniesiems darbams užbaigti, įsiklausyti į situaciją. Vėliau galite pradėti naujus darbus, tačiau svarbiausius darbus, iš kurių tikitės didžiausios plėtros, vertėtų pradėti savaitės pabaigoje. Kita savaitė palankesnė veiklai, susijusiai su medicina, amatais, sportu, stambiais finansais.

ŠAULYS

Šiuo metu reikėtų atsargiau elgtis, daugiau dėmesio skirti sau: sumažinti darbų, tempą, apriboti kontaktus. Nevertėtų priimti svarbių sprendimų – skubėdami galėtumėte padaryti klaidų. Organizmas bus ypač jautrus, lengva jį bus nualinti.

OŽIARAGIS

Metas gana ramus, palankus anksčiau pradėtiems darbams tęsti, antroji savaitės pusė – produktyvesnė, palankesnė naujiems darbams pradėti, rimtiems susitikimams skirti, sutartims pasirašyti. Šis periodas palankus veiklai, susijusiai su politika, verslu, stambiais finansais, kreditais, statybomis.

VANDENIS

Tai gera savaitė, palanki svarbiems karjeros, socialinio kilimo klausimams spręsti. Kitą savaitę svarbu sėkmingai tęsti anksčiau pradėtus darbus. Taip pat galite aiškiai suformuluoti tolesnius tikslus ir būdus, kaip jų sieksite.

ŽUVYS

Metas palankus anksčiau pradėtiems darbams tęsti. Taip pat geras laikas naujų darbų pradžiai, rimtiems susitikimams ir savo veiklai pristatyti. Šis periodas sėkmingas ryšiams su užsieniu ir tolimoms kelionėms, kilimui visuomenėje, autoritetui stiprinti, veiklai, susijusiai su politika, aukštuoju mokslu.