Astrologinė prognozė šiai savaitei

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Neturėsite pagrindo skųstis artimiausiomis dienomis dėl dėmesio stokos. Būsite nusiteikę linksmintis ir linksminti kitus. Materialiniu požiūriu kitą savaitę nebus jokių staigmenų, todėl galėsite grąžinti senas skolas.

JAUTIS

Pastarosiomis savaitėmis kilę nesusipratimai pagaliau išspręsti ir galite lengviau atsipūsti. Visgi stenkitės kaip įmanoma aiškiau išreikšti savo mintis ir požiūrius, kad ateityje išvengtumėte nereikalingų barnių. Būsite nenusiteikęs dalytis savo jausmais su artimaisiais – žiūrėkite, kad tai neįskaudintų mylimų žmonių.

DVYNIAI

Būtų geriau, jei šią savaitę atidėtumėte visų rūšių sprendimus – tiek susijusius su profesine veikla, tiek su asmeniniais santykiais. Patys žinote, kad nieko nėra blogiau nei skuboti sprendimai. Galite drąsiai tikėtis bičiulių pagalbos, jeigu sumanysite imtis naujos veiklos.

VĖŽYS

Šią savaitę galėsite normalizuoti ir pagerinti santykius su aplinkiniais. Negaiškite laiko, kaip tik dabar labai lengva atleisti ir pamiršti abipuses nuoskaudas. Išnaudokite šią progą, ir tuomet jūsų šeimoje ilgam įsiviešpataus santarvė bei savitarpio supratimas.

LIŪTAS

Atsitiktinis susitikimas gali nuvesti į labai rimtus santykius. Jūsų poreikis intymumui toks stiprus, kad esate linkę sugriauti sienas, kuriomis esate apsistatę. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, ir tuomet jus lydės sėkmė tvarkant rimtus reikalus. Poilsio dienas skirkite buitiniams klausimams spręsti.

MERGELĖ

Seniai lauktas finansinis stabilumas leis jums imtis suplanuotų projektų. Tai ne tik suteiks pasitikėjimo savo jėgomis, bet ir leis disponuoti savo laiku taip, kaip suplanavote. Artimiausiomis dienomis gali atsirasti naujas pajamų šaltinis. Tai dar labiau sustiprins jūsų materialinę padėtį.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę labiau norėsite linksmintis ir švęsti, o ne dirbti. Bet nereikėtų vien dykinėti. Pasistenkite daugiau bendrauti su artimaisiais, atidžiai klausykitės, ką jie sako, galite išgirsti daug įdomaus. Taip pat atsiras galimybė išplėsti pažįstamų ratą.

SKORPIONAS

Kantrybės ir atidumo, tuomet paprasčiau bus įgyvendinti visus savo planus. Apskritai jūsų reikalai klostysis gana sėkmingai, tai jums leis atsikratyti materialinių problemų. Poilsio dienomis tikriausiai susitiksite su senais bičiuliais, kurių jau seniai nematėte.

ŠAULYS

Laukia nauji profesinės veiklos horizontai. Šią savaitę gal pavyks jums pasinaudoti reikiamais ryšiais ir palypėti karjeros laiptais. Pasikliaukite nuojauta, ji jums patars, kaip elgtis tomis ar kitomis aplinkybėmis. Jei reikės paramos, ją suteiks artimi žmonės.

OŽIARAGIS

Pasistenkite nesivelti į aferas ir abejotinus projektus, ypač jei tai bus susiję su verslu. Pasirinkite prioritetus ir visą dėmesį skirkite jiems. Tuomet sėkmingai atliksite visa, ką esate numatę artimiausioms dienoms.

VANDENIS

Nekalbėkite garsiai apie savo ketinimus ir planus. Jei prireiks patarimo, kreipkitės tik į ištikimus draugus ir patikimus parnerius. O jeigu bendraujant su aplinkiniais kils tam tikrų nesusipratimų, pasistenkite sušvelninti aštrius kampus.

ŽUVYS

Ši savaitė bus tikrai svarbi ir užimta, tačiau sugebėsite darbo problemas palikti darbe. Neatmeskite pasiūlymų pasilinksminti iš kolegų ar darbdavio – taip tik įrodysite savo lojalumą. Permainų troškimas gali pareikalauti papildomų finansinių išteklių: šiuo atveju teks prašyti bičiulių pagalbos.