Astrologinė prognozė šiai savaitei

AVINAS. Nesuklyskite pasikliaudami vien savo nuožiūra ir manydami, kad vieni galite viską pakeisti. Gali sužlugti kai kurie jūsų planai arba atsiras laikinų kliūčių jiems įgyvendinti. Savaitės vidurys žada seksualumo, kūrybiškumo proveržį. Regis, nepavyks išvengti išlaidų, susijusių su netikėtais vaikų poreikiais.

JAUTIS. Naujienų galite sulaukti iš giminaičių, draugų. Reikalą, susijusį su kelione, pervežimu, ryšiais gali tekti koreguoti. Kontroliuokite savo kalbą, jei nenorite pakenkti santykiams ir savo autoritetui. Skirkite daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad ne vien išorinis komfortas reikalingas artimiesiems.

DVYNIAI. Bus nelengva susitaikyti su aplinkinių savanaudiškumu. Kažkoks jūsų planas gali pakibti ant plauko. Savaitės viduryje sulauksite netikėtų žinių arba gausite laišką, į kurį atsakydami galite išspręsti opią problemą. Galima tikėtis įdomių renginių, susitikimų. Tačiau jei reikia pagalbos ar patarimo, kreipkitės į artimus žmones.

VĖŽYS. Savaitę pradedant su jaunatimi formuosis nauji startai ir tendencijos. Galimi nesusipratimai dėl jūsų ir kitų žmonių poreikių, noro tenkinti savanaudiškus troškimus. Gali tekti aiškintis dėl atsakomybės, įsipareigojimo. Jausite stiprų vidinės ramybės ir išorinio komforto poreikį.

LIŪTAS. Ne tiek daug pavyks padaryti, kiek planuojate. Atsiras nenumatytų kliūčių. Būsite linkę slapukauti, veltis į neaiškias avantiūras. Gali išaiškėti už jūsų nugaros rezgamos intrigos. Venkite alkoholio, svaigalų. Tikėtina, kad jums pavyks prastumti kai kurias idėjas. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu.

MERGELĖ. Būsite linkę ieškoti pažinčių, ryšių. Visgi jums gali trūkti realybės jausmo, objektyvumo, todėl gresia nusivylimai. Nederėtų apgaudinėti, sukčiauti – tai pakenktų ne tik jūsų reputacijai. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkinių. Galbūt teks susipažinti, bendrauti su meniško tipo žmonėmis.

SVARSTYKLĖS. Būtina savitvarda, taktas, antraip galite daug netekti. Labiau pasirūpinkite šeima, sveikata, subalansuokite mitybą. Sėkmė tikėtina, jei būsite solidarūs ir veiksite išvien su kolektyvu, bendraminčiais, artimaisiais. Atsisakykite savanaudiškų tikslų, nesielkite egoistiškai. Savaitės antroji pusė netinkama reikšti asmenines ambicijas.

SKORPIONAS. Mintys ir kalbos suksis apie studijas, užsienį, globalinius įvykius. Galbūt teks atstovauti viešiems interesams, leistis į kelionę arba turėti su tuo susijusių rūpesčių. Tačiau svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų bei siekių konkretumas. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su karjera.

ŠAULYS. Jausite tam tikrą finansinę krizę ar jos grėsmę. Jus gali suerzinti partnerių egoizmas arba apvilti žmogus, iš kurio nemažai tikėjotės. Tam tikra prasme gali paaiškėti, kad viršijote savo galimybes. Savaitės viduryje neblogai seksis tvarkyti su logistika, teise, studijomis susijusius formalumus.

OŽIARAGIS. Galite patirti nemalonumų. Vis dėlto nei materialiniai, nei kiti sunkumai nesutrukdys siekti užsibrėžto tikslo, jeigu gebėsite tartis, derinti interesus. Pravartu išsiaiškinti finansines problemas, aptarti skolinimosi, kreditavimo, paramos galimybes. Savaitės antroje pusėje jus gali užvaldyti dideli troškimai.

VANDENIS. Jus domins nelegali veikla arba neduos ramybės svetima nauda. Tai gali pakenkti jūsų reputacijai, piniginei. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte slidžių pagundų. Regis, bus nemažai kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Besiklostantys įvykiai paneigs arba patvirtins, ar jau kurį laiką mąstote ir elgiatės teisingai.

ŽUVYS. Galimi išbandymai santykių ir kūrybos sferoje. Rūpesčių gali sukelti vaikai, augintiniai. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su partneriu, oponentais, konkurentais. Savaitės viduryje jus nustebins kai kurios naujienos. Regis, pajusite geros energijos antplūdį.