Astrologinė prognozė šiai savaitei

Paskaitykite, ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

AVINAS. Būsite energingi, kūrybingi, ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras bei konkrečiai pademonstruoti, kaip vertinate mylimą žmogų. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, sporto srityse. Tikėtinos geresnio darbo paieškos, derybos dėl atlygio.
JAUTIS. Geriau susivoksite savo vidiniuose kompleksų ir jausmų labirintuose. Augs ūpas įvesti tvarką ir aplink save, sodyboje, ūkyje. Galite griebtis pertvarkymų, remonto. Toli siekiančių vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Tarsi be rimtų pastangų, juokaujant, šmaikštaujant galima išspręsti rimtą asmeninę problemą.
DVYNIAI. Apsukrumo ir komunikavimo reikalaujančius reikalus tvarkykite savaitės pradžioje. Galima nauda iš nuomos, reklamos. Palanku pasirašyti studijų ar reklamos sutartį, preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, kelionės. Galima romantiška intriga. Savaitės pabaigoje pasitelksite fantaziją, kad prasimanytumėte pinigų ar pramogų.
VĖŽYS. Noriai bendrausite, darbuositės. Galbūt sulauksite naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos ar kitos dominančios veiklos sferoje. Galimos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos, seksis susitarti dėl aktualių dalykų, prekių ar paslaugų. Galbūt gerų patarimų sulauksite iš verslaus pažįstamo.
LIŪTAS. Šią savaitę netrūks sportinio polėkio, įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Galite pasistūmėti pirmyn verslo srityje ar kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils ir meilės aistrų, kažką nustebinsite, sužavėsite. Tai pareikalaus išlaidų ir pastangų.
MERGELĖ. Savaitė palanki meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Tik nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, veržtis į viešumą. Malonus elgesys ir pozityvus nusiteikimas savaitės viduryje gali lemti gerų dalykų. Tinkamas metas pasidalyti mintimis su gerais draugais, sutuoktiniu, atskleisti savo troškimus.
SVARSTYKLĖS. Atgaivintos pažintys gali sukurti situacijas, kurios bus jums naudingos. Visgi ne viskas klostysis taip, kaip planavote, jeigu ne vietoje pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykite vidinio balso, ir tuomet taps galimas žavus meilės nuotykis arba kūrybinė sėkmė. Bus didesnis jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas, praverstų daugiau intymumo, ramybės.
SKORPIONAS. Gali tekti padirbėti papildomai, arba turėsite pasirūpinti tėvais, namiškiais. Prieštaringai veiks viešas dėmesys. Norėsis su žmonėmis keistis naudingais patarimais, dalytis meile ir šiluma. Tik kaipgi tai pavyks, jeigu būsite įsitempę ir nedraugiški. Atsipalaiduokite ir nejučia užmegsite ryšį su dominančiu asmeniu.
ŠAULYS. Galite gauti lauktą žinią iš mokymo įstaigos ar užsienio, leistis į kelionę. Nepažįstamas žmogus gali skatinti ryžtis svarbiam žingsniui. Atsiras toli siekiančių planų. Visgi jausite emocinę įtampą, jeigu teks nemažai triūsti darbe, užsiimti organizaciniais reikalais. Jei atostogaujate, prasimanysite nekasdienių pramogų, išvykų.
OŽIARAGIS. Veikiausiai gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Tiktų tvarkyti finansinius reikalus, dokumentus. Su galimomis permainomis susijusius siūlymus rimtai apsvarstykite. Galite gauti aktualią žinią iš užsienio. Galbūt vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite renginyje, o gal sulauksite dėmesio iš tų žmonių, kurie išvykę ar nutolę.
VANDENIS. Turėtų sektis tarpininkauti, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, tvarkyti teisinius reikalus. Domins ir su pinigais, mokesčiais susijusios aktualijos. Regis, būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Gal pajusite, kad į savo gelmę jus mėgina įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos.
ŽUVYS. Savaitė sukels stimulą aplink save siekti tvarkos, švaros. Arba šito kažkas reikalaus, o jums teks paplušėti, kad įtiktumėte. Jei turite rimtų ambicijų, ryšitės aktyviau veikti profesijos srityje, versle, siekti kažko naujo, ieškoti pelningesnio užsiėmimo. Regis, sulauksite malonaus dėmesio iš neabejingo asmens.