Astrologinė prognozė šiai savaitei

Astrologinė prognozė 12-kai zodiako ženklų.

AVINAS. Nepersistenkite siekdami savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje. Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus ar įtaką kitiems. Kiekviena diena stiprins nusiteikimą pastumti į šalį įgrisusią rutiną ir kur nors išvažiuoti. Regis, kils rūpesčių, jeigu turite planų, susijusių su užsieniu ar studijomis.
JAUTIS. Būsite linkę oponuoti. Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, derybos, dalybos. Visgi rimtai siekiant tikslo, galima tikėtis neblogų rezultatų, net jei kelią sunkins stipri konkurencija. Būkite kuo atsargesni, ką nors darydami su elektra, techniniais prietaisais ir vairuodami.
DVYNIAI. Būsite veiklūs, darbštūs. Galimi susitarimai dėl pagalbinių, ūkinių ar techninių darbų, paslaugų, nekilnojamojo turto sandorių. Vertėtų pasirūpinti garantijomis. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikia papildomai padaryti. Daug sužinosite intensyviai bendraudami.
VĖŽYS. Savaitės pradžia neatrodys smagi, nors bus progų patirti pramogų, nuotykių. Regis, nerimausite dėl vaikų ar draugų. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį. Patys nevenkite rimčiau padirbėti, galbūt net už du, jei taip susiklostys situacija. Vėliau tai išeis į naudą.
LIŪTAS. Visose srityse bus daug emocijų, nerimavimo. Regis, rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Smagiau leisite laiką, jeigu atostogaujate, tačiau išlaidos viršys numatytas. Pasistenkite atsispirti keistoms pagundoms. Savaitės pabaigoje gali atsirasti proga pademonstruoti stiprias asmenines ar dalykines savybes.
MERGELĖ. Tikriausiai intensyviai bendrausite ar keliausite. Gali padaugėti darbo, susijusio su informacija, transportu. Pasisaugokite neapgalvotų, paviršutiniškų sandorių. Venkite neįprastai elgtis ir aklai pasitikėti kitais. Saugokitės sukčių. Gerbkite tuos, kurie nėra jums lygūs pagal rangą, socialinę padėtį arba yra kitokių pažiūrų.
SVARSTYKLĖS. Būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės klausimų sprendimu. Turbūt įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį, tačiau įmanomi ir tokie nesusipratimai, kurie lems nuostolį, pajamų praradimą. Būkite apdairūs. Geriau būtų, kad kai kuriuos dalykus nutylėtumėte, bendraudami su artimos aplinkos žmonėmis.
SKORPIONAS. Išbandymai ir netikėtumai jūsų laukia tolimoje kelionėje ar turint reikalų su užsieniečiais. Už sunkų darbą pamėginkite išsiderėti daugiau pinigų ar poilsio dienų. Tikėtinas finansinis, materialinis savų galimybių įvertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą ar įsigyti nepigų daiktą.
ŠAULYS. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti, prieš žengiant svarbų žingsnį. Nieko gero, jeigu mėginsite kažkam daryti įtaką neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Jei atostogaujate, stenkitės kūrybingai bei turiningai praleisti laisvalaikį. Regis, jausite poreikį ir malonumą sportuoti, rungtyniauti.
OŽIARAGIS. Labiau patiks ir geriau seksis dirbti ir ilsėtis vienumoje, o su draugais bendrauti virtualiai. Galite turėti reikalų su menu, labdara, socialine, sveikatos apsauga. Saugokite savas ir svetimas paslaptis. Regis, kažkokie įvykiai gali atskleisti kai kurių draugiškų ar dalykinių santykių esmę.
VANDENIS. Kažkas jums pradės kelti griežtesnius reikalavimus, norės primesti savo taisykles. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti. Saugokitės traumų, žaibo. Jeigu atostogaujate, ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, draugyste.
ŽUVYS. Savaitė bus kupina emocinės įtampos, nerimo, gal būt išgirsite užgaulių žodžių. Derėtų būti santūresniems, nedalyti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų. Kita vertus jūsų veikla gali būti rezultatyvi, jeigu tarpininkaujate, siekiate diplomatinių sprendimų. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos ar pažįstamo.