Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

Avinas

Derėtų skirti daugiau dėmesio darbui, susijusiam su dokumentų tvarkymu, ypač jei pastaruoju metu tai atidėliojote. Nesileiskite aklai vedami jausmų ar troškimų. Savaitgalį bus itin tinkamas metas atradimams bei tyrinėjimams. Tai pergalingas metas, kai atgaunamos jėgos.

Jautis

Šį periodą sėkmingiau nei mėnesio pradžioje tvarkysite finansinius, verslo reikalus. Po to lauks prastesnis metas, prireiks atsargumo profesijos srityje. Daugiau dėmesio skirkite artimiems žmonėms. Net jei apims noras padėti draugams, pirmiausia pagalvokite, ar nenuskriausite šeimos.

Dvyniai

Rasite jums palankių galimybių naujai veikti kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, versle. Tai rizikingas staigių pokyčių metas. Nuo trečiadienio saiko laikykitės finansiniuose reikaluose. Bet koks išlaidumas badys akis aplinkiniams, apmaudžiai atsilieps ateityje.

Vėžys

Šiuo metu svarbiau įsiklausyti į ateinančias galimybes nei skubėti veikti. Protingiausia būtų susitaikyti, kad ką nors pakeisti dabar ne jūsų valioje. Dabar galite tik pasistengti su visais palaikyti gerus santykius. Savaitės pabaigoje geriausia daugiau laiko būti ramybėje, gamtoje.

Liūtas

Tinkamas laikas pradėti naujus projektus, įgyvendinti sumanymus. Vėliau laukia prastesnis periodas, todėl geriausia būtų daugiau laiko skirti poilsiui, jėgų kaupimui, stengtis apriboti darbus. Lengva bus padaryti klaidų, jausitės nepatenkinti savimi ar pasauliu. Ramybėje bus lengviau išlaikyti sėkmę.

Mergelė

Laukia ramus, produktyvus metas, kai galėsite nuveikti daugiau nei per visą mėnesį. Visgi santykiai su draugais, kolektyvu gali tapti sudėtingi, teks pasinervinti. Gali tekti spręsti su kuo jums pakeliui. Taps itin svarbūs santykiai su mylimu asmeniu. Tai laikas, kai gali nutrūkti nestabilūs ryšiai ir megsis nauji.

Svarstyklės

Saugokite gerą vardą, pasirūpinkite tinkamu įvaizdžiu. Šis laikotarpis neblogas, jei norite tvarkyti reikalus susijusius su vadovavimu, administravimu, tolimomis kelionėmis. Geriausia šiomis dienomis būtų susitelkti ties asmenine laime, o ne karjera. Minėtas laikas palankus kelionėms į užsienį. Gauti pasiūlymai bus naudingi.

Skorpionas

Neatsargiai besielgiantys, linkę rizikuoti gali susidurti su finansiniais praradimais. Vis dėlto formuosis naujos galimybės darbo srityje. Jo ieškantiems vertėtų įsiklausyti į permainas vyksiančias šiuo metu. Paieškokite jums reikalingos informacijos, nelaukite kol jums ją pateiks.

Šaulys

Laukia ramios dienos: galite pradėti naujus darbus, skirti svarbius susitikimus. Šis metas neš jums įkvėpimą meilėje, kūryboje, padės rasti naujus išraiškos būdus. Vėliau skirkite dėmesį finansiniams reikalams – šio meto situacijos gali versti daryti svarbius sprendimus, susijusius su kreditais, investicijomis ar palikimu.

Ožiaragis

Svarbiausiems darbams laikas nėra tinkamas. Šiuo metu atsargiai elkitės su partneriais, saugokite savo gerą vardą, nenusiženkite įstatymams. Tai laikas kai neefektyvūs santykiai turės tendenciją byrėti, lengvai kils painiava, konfliktai net jums svarbiuose santykiuose. Nesivelkite į skandalus.

Vandenis

Teks daugiau laiko skirti darbui – čia susidursite su permainomis, būtinybe prisitaikyti prie pokyčių. Pasistenkite nesivelti į konfliktus – jie ir taip lengvai kils. Nelengva bus išlaikyti harmoningus santykius su kolegomis. Jei norite sėkmės darbe, šiuo metu atsakingai atlikite savo pareigas.

Žuvys

Šiuo metu gana stipriai keisis jūsų požiūris į kūną, materiją, daiktus, finansus, save. Šiose gyvenimo srityse bręs pokyčiai. Bus svarbu išsaugoti stabilumą veikloje: ne laikas siekti naujų pareigų, plėsti veiklą – tai nepalankus laikas karjerai, kai dėl ambicingų veiksmų galima prarasti pareigas. Daugiau laiko skirkite namams.